- Reklama -

A.Butkevičiaus patarėjas A.Vinkus. KK nuotr.

Šiandien Maskvoje Rusijos vartotojų teisių apsaugos tarnybos „Rospotrebnadzor“ vadovas Genadijus Oniščenko priėmė Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus patarėją, buvusį ambasadorių Rusijos Federacijoje Antaną Vinkų ir Lietuvos pieno perdirbimo įmonių vadovus. Susitikime aptartos abiems pusės svarbios problemos, susijusios su draudimu įvežti į Rusiją lietuvišką pieno produkciją, ir kuo skubesni jų sprendimo būdai.

Pasak premjero patarėjo A.Vinkaus, pokalbio metu buvo išdėstyta Lietuvos pozicija ir išsakytas įmonių vadovų bei Vyriausybės nerimas dėl susidariusios situacijos Lietuvos pieno gamintojams, eksportuojantiems produkciją į Rusiją. Verslininkai siekė sužinoti aiškius motyvus, kokios yra tokio Rusijos Federacijos draudimo priežastys ir kaip galima pagerinti situaciją.

Rusijos vartotojų teisių apsaugos tarnybos vadovas G. Oniščenko teigė, jog lietuviškoje produkcijoje rasta pažeidimų. Lietuvos delegacijai išsamiai paaiškinta, kokie pažeidimai aptikti. Anot premjero patarėjo, Rusijos vartotojų teisių apsaugos tarnybos vadovas sutiko, jog problemas galima išspręsti.

„Pokalbis buvo konstruktyvus, konkretus, dalykiškas, bet kartu ir geranoriškas. Aptarėme galimybes, kaip būtų galima išspręsti iškilusias problemas ir kuo skubiau vėl uždegti žalią šviesą Lietuvos pieno produkcijai“, – teigė Vyriausybės vadovo patarėjas A. Vinkus.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!