- Reklama -

Iškovoję Europos krepšinio čempionato sidabrą, mūsų rinktinės žaidėjai parodė, kad vienybė, komandinis žaidimas ir pagalba vieni kitiems yra nesustabdoma jėga. Nuotr. iš lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę, tapusią Europos vicečempione.

Pasak Prezidentės, visa Lietuva didžiuojasi krepšininkais. Jie – mūsų čempionai. Iškovoję Europos krepšinio čempionato sidabrą, mūsų rinktinės žaidėjai parodė, kad vienybė, komandinis žaidimas ir pagalba vieni kitiems yra nesustabdoma jėga. Išsaugodami kovotojų dvasią, Lietuvos krepšininkai per visus Nepriklausomybės metus išlieka pasaulio krepšinio elite.

Prezidentė padėkojo krepšininkams ir rinktinės treneriams už tvirtą charakterį, atkaklų žaidimą ir nepakartojamus įspūdžius, kuriuos jie dovanojo šalies sirgaliams. Svarbu, kad rinktinė laimėjo kelialapį į olimpines žaidynes ir dar kartą privertė visą Europą bei pasaulį aiškiai išgirsti skambant brangiausią mūsų vardą – Lietuva.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei Prezidentė palinkėjo didžiausios sėkmės ir įspūdingų pergalių ateityje.​

L.Graužinienė: “Jūs visada pirmi mūsų širdyse”

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė taip pat pasveikino Lietuvos nacionalinę vyrų krepšinio rinktinę ir jos trenerį Joną Kazlauską Europos vyrų krepšinio čempionate iškovojusius sidabro medalius ir laimėjusius kelialapį į kitais metais vyksiančias olimpines žaidynes.

“Tai yra didelis laimėjimas: šiandien – antri Europoje ir visada pirmi – mūsų visų širdyse! Sveikinu ir dėkoju rinktinės vyrams Lietuvai padovanojus sidabrą. Esate mūsų didvyriai ir Lietuvos garbė. Jūs kuriate legendą, o Jūsų atkakli ir įkvepianti kova dar kartą įrodė, kad lietuviai – drąsi, ryžtinga ir, be jokios abejonės, krepšinio tauta”, – teigia Parlamento vadovė.

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė Lietuvos krepšininkams palinkėjo sėkmės, rengiantis 2016-ųjų vasaros olimpinėms žaidynėms Rio de Žaneire ir dar daug įsimintinų ir jaudinančių pergalių visose kitose rungtynėse.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!