- Reklama -

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Nuotr. www.prezidente.lt

„Mieli Lietuvos žmonės, kiekvienos Kalėdos – ypatingos. Pasitikdami jas artimiausių žmonių rate, iš naujo pajuntame, kokios brangios yra akimirkos, kai randame laiko pabūti kartu. Gražiausios metų šventės tradicijos sujungia visą Lietuvą.

Šį vakarą prie Kūčių stalo dalindamiesi kalėdaičiu, dalinamės gerumu ir viltimi. Šviesiai prisimename tuos, kurių nėra šalia mūsų.

Linkime stiprybės, laimės ir norų išsipildymo patiems brangiausiems žmonėms. Įsiklausykime ir išgirskime, padrąsinkime ir padėkime. Branginkime ir puoselėkime savo namus ir Tėvynę.

Tegul stebuklingas Kalėdų rytas į kiekvienus namus atneša džiaugsmą, ramybę ir dovanoja naujų svajonių.

Šviesių, jaukių ir prasmingų šventų Kalėdų!“, – Šv.Kalėdų proga linki Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Premjeras net ir per Šv.Kalėdas džiaugiasi suskystintų dujų terminalu

Tuo tarpu Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius net per Šv.Kalėdas negali pamiršti geopolitikos, suskystintų dujų terminalo ir euro.

„Pamažu senkant 2014-ųjų dienoms, pažvelgę į iškalbingus skaičius ir faktus, galime tvirtinti, kad nepaisant geopolitinės įtampos šie metai mums visiems ir Lietuvos ekonomikai buvo gana sėkmingi. Buvome susitelkę, atkaklūs ir kūrybingi.

Pastatėme suskystintų dujų terminalą Klaipėdos uoste – įgijome energetinę nepriklausomybę, todėl jaučiamės saugesni ir stipresni. Atsakingai pasiruošėme euro atėjimui, kuris, tikiu, bus patikimas bendražygis toliau kuriant mūsų krašto gerovę. Nugyvenome didelių darbų ir išbandymų metus, kuriuos sutvirtino nepaprastas Jūsų – Lietuvos žmonių – darbštumas, kantrybė ir valia. Už tai dėkoju Jums iš visos širdies.

Mielieji, tegul Jūsų šeimas, artimuosius ir bičiulius aplanko didžiosios Kalėdų šventės palaima, tegul lydi artumo, bendro buvimo džiugesys, didelio tikėjimo dvasia. Juk širdžių šiluma tirpdo sienas tarp žmonių, o pasitikėjimo jėga griauna jas tarp valstybių.

Nuoširdžiai sveikinu Jus su Šventom Kalėdom ir Naujaisiais metais! Linkiu stiprios sveikatos, jėgų ir energijos. Drąsiai kurkime, nuoširdžiai dirbkime ir nepamirškime pasidalyti tuo, ką turime, su neturinčiaisiais.

Šviesių Šventų Kalėdų Jūsų šeimoms ir artimiesiems, su artėjančiais 2015-aisiais!“, – teigiama Ministro Pirmininko A.Butkevičiaus šventiniame sveikinime Lietuvos žmonėms.

KK inf.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!