- Reklama -
Startas formula. extreme-sports. nuotr.
Prieš startą extreme-sports. nuotr.
extreme-sports. nuotr.
extreme-sports. nuotr.

Praėjusį savaitgalį, gegužės 12-13 dienomis burlenčių sporto entuziastai mėgavosi Kuršių marių vėju. Čia, Kintuose VšĮ „Ekstremalus sportas“ vykdė Lietuvos Respublikos Burlenčių Taurės varžybas. Ši burlenčių regata buvo puiki proga buriuotojams pasitikrinti jėgas prieš tarptautines Baltic Cup Lietuvos etapo varžybas. Jos vyks ten pat paskutinį gegužės savaitgalį.

Šeštadienį, pirmąją varžybų dieną sąlygos buvo iš tiesų sudėtingos. Vakarų krypties vėjas įsismarkavo iki 13-14m/s, o gūsiuose siekė beveik 20m/s. Oro temperatūra nesiekė nei dešimties laipsnių šilumos. Tai tikrai nelengvas išbandymas net ir didelę patirtį turintiems burlentininkams.

Tokiomis didžiulės fizinės ir psichologinės ištvermės pareikalavusiomis sąlygomis įvyko septyni Slalomo rungties plaukimai. Didžiausią ištvermę, techniką ir greitį šioje rungtyje pademonstravo vilnietis Mindaugas Karbauskas nugalėjęs savo varžovus įtikinama persvara.

Sekmadienį, antrąją varžybų dieną Kuršių marių vėjas jau nebuvo toks stiprus. Pučiant vidutiniam 5m/s vėjui pavyko surengti keturis Formula rungties plaukimus. Buvo duotas ir penktojo plaukimo startas, tačiau jam įpusėjus vėjo stiprumas krito žemiau minimumo numatyto Formula rungties taisyklėse (3.5m/s), tad plaukimas buvo atšauktas. Šioje rungtyje lyderis taip pat nepaliko jokių vilčių savo varžovams. Užtikrintai nugalėjo kaunietis Mantas Gresevičius.

Galutinėje įskaitoje po septynių Salomo ir keturių Formula Windsurfing plaukimų prizininkai išsidėstė taip:

Slalom (vieta, vardas pavardė, burės numeris, miestas):

1. Mindaugas Karbauskas (LTU41, Vilnius)

2. Audrius Menkevičius (LTU51, Vilnius)

3. Arūnas Rinkevičius (LTU 109, Kaunas)

Formula (vieta, vardas pavardė, burės numeris, miestas):

1. Mantas Gresevičius (LTU13, Kaunas)

2. Rytis Jasiūnas (LTU799, Kaunas)

3. Gediminas Gresevičius (LTU76, Kaunas)

Šiuolaikinių technologijų dėka, regatos eigą buvo galima stebėti gyvai extreme-sports.lt portale iš teisėjų kateryje sumontuotos kameros.

Šių varžybų Slalomo rungties rezultatai dar svarbūs tuo, kad jie skaičiuojami kaip pirmasis „Extreme-sports.lt Slalomo Turo“ etapas, kurį visą sezona Kuršių mariose organizuoja extreme-sports.lt, o nugalėtojas paaiškės tik sezono pabaigoje po paskutiniojo etapo.

Sekantį kartą buriuotojai varžysis Kintuose gegužės 25-27 dienomis „Baltic Cup“ Lietuvos etapo varžybose.

Varžybas organizuoja extreme-sports

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!