Tradiciniame estafetiniame bėgime, skirtame Medininkų žudynių aukoms atminti, teisėsaugos pareigūnų įskaitoje niekas neprilygo VSAT komandai. Pasieniečių bėgikai ant aukščiausio pakylos laiptelio stoja net vienuoliktą kartą iš eilės.
VSAT ekipa distanciją nuo Medininkų iki Vilniaus Antakalnio kapinių įveikė per 2 valandas 4 minutes ir 54 sekundes. Tai yra absoliučiai geriausias rezultatas tarp visų vidaus reikalų sistemos pareigūnų ekipų.
Bendroje įskaitoje VSAT ekipa užėmė aštuntą vietą ir į priekį praleido tik profesionalių bėgimo klubų sportininkus.
Tradiciniame bėgime, skirtame Medininkų tragedijos aukoms atminti, šįkart dalyvavo 68 komandos.
Sekmadienį vykusiame estafetiniame bėgime VSAT garbę gynė broliai dvyniai Donatas ir Darius Škarnuliai, Mindaugas Stulgys, Antanas Musvydas, Tautvydas Baliutavičius, Rimantas Puodžiūnas ir Vytautas Sakalauskas.
Antra vieta vidaus reikalų sistemos pareigūnų įskaitoje atiteko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato bėgikams, kurių rezultatas – 2 valandos 11 minučių ir 39 sekundės. Trečią vietą užėmė Vilniaus apskrities policijos sportininkai, distanciją įveikę per 2 valandas 14 minučių ir 16 sekundžių.
Absoliučia tradicinio bėgimo nugalėtoja antrus metus iš eilės buvo paskelbta Švenčionėlių bėgimo klubo „RIDA“ komanda. Jos bėgikai distancijoje užtruko 1 valandą 45 minutes ir 3 sekundes.