- Reklama -
Konservatorių partijos pirmininkas A.Kubilius savo partijoje korupcijos nemato

Konservatorių lyderio A. Kubiliaus padėka Specialiųjų tyrimų tarnybos vadovui, pasirodo, buvo ne be reikalo. Kas gi belieka daugiau, kai agentai nutveria dar vieną konservatorių veikėją imant ar perduodant kyšius, bet jo nesodina areštinėn, o panaudoja primityviai politinei provokacijai prieš gyventojų apklausose nuolat pirmaujančią partiją?

Tik taip galima paaiškinti viešai pasirodžiusią byloje esančią medžiagą, kad specialiųjų tarnybų pareigūnai jau gerokai anksčiau, negu buvo sulaikyti partijos Tvarka ir teisingumas atstovai, užfiksavo, kaip V. Urbanavičius paima kyšį, tačiau tada nei kyšio davėjo, nei jo ėmėjo nesulaikė.

Balandžio pabaigoje, viešai iš tribūnos Tėvynės sąjungos Lietuvos konservatorių Tarybos posėdyje dėkodamas pareigūnams ir savo partiečiui už pilietiškumą, konservatorių lyderis A. Kubilius vis dėl to galėjo paklausti: o kur tie 10 tūkstančių litų, kurie, kaip teigiama spaudoje, buvo perduoti V. Urbonavičiui, kad šis juos perduotų paties A. Kubiliaus padėjėjai, Privatizavimo komisijos narei V. Galinienei už vienos bendrovės atleidimą nuo 2 milijonų litų delspinigių, o bendrovė nuo mokesčių išties buvo atleista?

Partijos Tvarka ir teisingumas vertinimu, aiškėjančios naujos aplinkybės dėl įtarimų kyšininkavimu Vilniaus miesto savivaldybėje mūsų partiją atstovaujantiems nariams, tik patvirtina jau išsakytą poziciją: prieš partiją Tvarka ir teisingumas surengta plataus masto politinė provokacija, o specialiųjų tarnybų įrankiu savo iniciatyva ar dėl kitų priežasčių tapo kitos politinės partijos – konservatorių – atstovai.

Tenka tik apgailestauti, kad demokratine save laikančioje Lietuvos valstybėje šiandien naudojami tokie politinės kovos būdai ir metodai. Partija Tvarka ir teisingumas kviečia Lietuvos žmones netikėti šiandieninės valdžios skleidžiamu melu ir veidmainystėmis.

TT inf.

2008-05-13

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!