- Reklama -
"Didžiausia atsakomybė už šių rinkimų rezultatus tenka man", - darbiečiams sakė V.Gapšys. KK nuotr,
“Didžiausia atsakomybė už šių rinkimų rezultatus tenka man”, – darbiečiams sakė V.Gapšys. KK nuotr,

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje į tarybos posėdį susirinkę darbiečiai aptarė praėjusių rinkimų  į Seimą rezultatus bei nesėkmės juose priežastį ir diskutavo apie ateities planus ir viziją.

„Partija susideda iš to, kas mus jungia, vienija. Turime orientuotis būtent į tai ir žvelgti tik į priekį. Šiandien analizuodami klaidas ir mokydamiesi iš jų, dedame pamatus ateities darbams. Turime pasižiūrėti, kur klydome, vien todėl, kad galėtumėme eiti į priekį. Didžiausia atsakomybė už šių rinkimų rezultatus tenka man. Todėl ją prisiimu ir neketinu teisintis. Aš turėjau elgtis atidžiau ir sudėti taškus ten, kur jų reikėjo. Bet ir šiandien turime pasidžiaugti laimėjimais bei dar kartą pasveikinti mūsų XII-ojo Seimo narius Petrą Čimbarą ir Valentiną Bukauską“, – sakė laikinai Darbo partijos pirmininko pareigas einantis Vytautas Gapšys.

Gausiai susirinkę partiečiai audringai, atvirai ir be užuolankų diskutavo apie tai, ko pritrūko, kur buvo suklysta, analizavo rinkimų strategiją bei dalijosi partijos ateities vizija, planais.

Taryba iškėlė ir patvirtino 10  kandidatų į partijos pirmininko poziciją: Vydą Gedvilą, Kęstutį Daukšį, Valentiną Bukauską, Artūrą Paulauską, Algimantą Pabedinskienę, Šarūną Birutį, Petrą Čimbarą, Živilę Pinskuvienę, Rolandą Janicką, Joną Pinskų.

Taip pat buvo nuspręsta, kad partijos suvažiavimas vyks gruodžio 11 d., Kėdainiuose. Jo metu ir bus išrinktas naujasis partijos pirmininkas, kuris pakeis laikinai pareigas einantį V. Gapšį.

„Šiandien esame atviri sau ir vieni kitiems. Tai būtina žengiant reikiamų permainų ir atsinaujinimo link. Iki suvažiavimo yra dar daugiau kaip mėnesis – per šį laiką partijos skyriai visoje Lietuvoje teiks kandidatūras pirmininko pareigoms užimti. Tikiu, kad išrinktas naujasis pirmininkas sėkmingai ves partiją permainų keliu ir padės visiems būti dar vieningesniems ir dar energingesniems“, – teigė V. Gapšys.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!