- Reklama -

Vilniaus vicemeras Jonas Pinskus. KK nuotr.

Darbo partijos Vilniaus skyrius pasitvirtino 100 kandidatų į miesto tarybą sąrašą. Kandidatu į miesto merą keliamas Jonas Pinskus, jis taip pat įrašytas ir sąrašo pirmuoju numeriu.

„Šie rinkimai bus ypatingi, tiek dėl pasikeitusios rinkiminės sistemos, tiek dėl pačios situacijos sostinėje. Tad natūralu, kad siekiame kelti stipriausius kandidatus, ne tik puikiai išmanančius savo darbą, bet ir turinčius visuomenės palaikymą“, – sako Vilniaus skyriaus pirmininkas, kandidatas į merus Jonas Pinskus.

Galutinis reitinguotas darbiečių kandidatų sąrašas į sostinės tarybą bus patvirtintas per artimiausias kelias savaites. Tarp kandidatų iškelti: buvęs Vidaus reikalų ministras, signataras Vidmantas Žiemelis, Švietimo ir mokslo vicemininistrė Svetlana Kauzonienė. Sveikatos apsaugos viceministrė Jadvyga Zinkevičiūtė, Kultūros viceministrė Agneta Lobačevskytė, Jaunimo organizacijos DARBAS pirmininkas Benas Cechanavičius. Sąraše taip pat ir dabartiniai savivaldybės tarybos nariai – Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, Natalija Šliachtič, Jolanta Gaudutienė, Sergejus Petuchas, Algimantas Zaremba.

Darbo partijos Vilniaus skyrius vienija per 800 narių. Šiuo metu Vilniaus taryboje darbiečiai turi 6 mandatus.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!