- Reklama -
A.Paulauskas

Kaip pranešė „Karšto komentaro“ šaltiniai iš Naujosios sąjungos, jau ketvirtas mėnuo vyksta intensyvios Darbo partijos ir Naujosios sąjungos derybos dėl koalicijos per Seimo rinkimus bei dėl tolesnio partijų susijungimo.

Iš Naujosios sąjungos pusės šiuo klausimu derybininku yra paskirtas buvęs užsienio reikalų ministras Antanas Valionis. “Ir būtent šiuo klausimu, o ne “derinti Muntiano nuvertimo”, ir važinėjo pas Uspaskichą į Kėdainius Valionis”, – sakė KK šaltiniai.

Pasak KK šaltinių, Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich neprieštarauja abiejų partijų susijungimui, tačiau Naujajai sąjungai iškėlė sąlygą – iš socialliberalų gretų pašalinti tris partijos narius: du Seimo narius ir vieną socialliberalą iš partijos vadovybės.

KK duomenimis, Naujoji sąjunga dėl galimo bendradarbiavimo per Seimo rinkimus taip pat derasi ir su K.Prunskienės valstiečiais liaudininkais. Pasak šaltinių, K.Prunskienės susitikimai su Naujosios sąjungos paskirtu derybininku vyksta viename kaime netoli Labanoro.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!