- Reklama -
Laikinas Darbo partijos vadovas Šarūnas Birutis. KK nuotr.
Laikinas Darbo partijos vadovas Šarūnas Birutis. KK nuotr.

Šeštadienį, sausio 6 d., Raseiniuose įvyko Darbo partijos suvažiavimas. Jo metu buvo atlikti Darbo partijos statuto pakeitimai, kurie reikalingi artėjantiems Pirmininko rinkimams.

Suvažiavimo metu buvo atlikti ne tik redakcinio pobūdžio Statuto pakeitimai, tačiau ir supaprastintas Darbo partijos pirmininko rinkimų procesas. Taip pat įvesta nauja nuostata, kad Partijos pirmininkui atsistatydinus ar atšaukus jo įgaliojimus anksčiau termino, sprendimą dėl Partijos pirmininko rinkimų būdo, tvarkos ir termino Partijos taryba gali nustatyti likus iki suvažiavimo ne mažiau nei šešiasdešimt dienų.

Po įvykusio suvažiavimo Darbo partijos tarybos nariai susirinko į posėdį, kuriame buvo svarstomi Darbo partijos pirmininko rinkimų būdas, tvarka ir data.  Darbo partijos pirmininką nuspręsta rinkti kito suvažiavimo metu. Šiandien pakeistas Statutas suvažiavimą, kuriame būtų renkamas Partijos pirmininkas, leidžia sušaukti po 60 dienų. Jis įvyks kovo 17 d. Kaune. Tą dieną ir bus išrinktas naujasis Darbo partijos pirmininkas.

„Mes turime judėti į priekį, todėl šiandien demokratiškai balsuojant tarybos nariams buvo priimtas sprendimas Darbo partijos pirmininką rinkti sekančio suvažiavimo metu. Šiandienos suvažiavime priimti sprendimai yra labai svarbūs Darbo partijai. Jie leis jau netrukus išsirinkti Partijos vadovybę ir pasitvirtinti kryptį bei strategiją artimiausiems rinkimams“, – kalbėjo l.e.p. Darbo partijos pirmininkas Šarūnas Birutis.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!