- Reklama -
Gedimino Kirkilo karjera pas socialdemokratus - baigta. Dabar G.Kirkilas galės tapti

Premjeras Gediminas Kirkilas, atrodo, prisižaidė: “nuvaręs” ne tik Socialdemokratų partiją, bet ir Lietuvą, socdemų vadas G.Kirkilas pretenduoja tapti eiliniu Seimo nariu. Mat Seime jam rengiamą interpeliaciją, “Karšto komentaro” žiniomis, per slaptą balsavimą planuoja palaikyti ir jo bendrapartiečiai.

KK šaltiniai iš Socialdemokratų partijos neabejoja, kad G.Kirkilas iš premjero posto bus atstatydintas, ir teigia, kad naujuoju premjeru Seime turėtų būti patvirtintas buvęs finansų ministras Zigmantas Balčytis, kuris premjeru netapo būtent dėl nešvarių G.Kirkilo žaidimų.

“Mes puikiai suprantame, kad brastoje arkliai nekeičiami, tačiau, jeigu dabar nepakeisime Gedimino Kirkilo, tai per ateinantį pusmetį jis mūsų partijos reitingus absoliučiai “nuvarys”, – sakė KK šaltiniai.

KK šaltinių teigimu, Z.Balčytis turėtų tapti ir Socialdemokratų partijos pirmininku. “Priešingu atveju partija neišvengiamai skils. Nes partijos viduje yra labai didžiulis pasipriešinimas Gediminui Kirkilui”, – sakė KK šaltiniai.

KK duomenimis, būtent A.Brazausko pažadas pakeisti G.Kirkilą ir sustabdė partiją nuo tolesnio subyrėjimo, kadangi pareiškimus išstoti iš partijos jau buvo parašęs ne vienas iškilus socialdemokratas.

Taigi, kokia politinė ateitis laukia Gedimino Kirkilo?

„Jis, kaip kadaise socialdemokratas Rimantas Dagys, greičiausiai pereis pas konservatorius. Ir už tai, kad suskaldė Socialdemokratų partiją ir numušė jos reitingus, Kirkilas pas konservatorius greičiausiai gaus kokį nors nemenką postą ir bus neeilinis“, – mano KK šaltiniai.

2008-03-27

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!