- Reklama -
TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis. KK nuotr.
TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis. KK nuotr.

Šeštadienį Vilniuje prasidėjusiame Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Tarybos posėdyje partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis, aptardamas politinę padėtį šalyje pažymėjo, kad svarbiausia dabar – pokyčiai šalyje.

„Į rinkimus ėjome vedami vieno pažado – įgyvendinti Lietuvai reikalingus pokyčius. Ir tuo mes skyrėmės nuo kitų politinių jėgų. Aš manau, kad esame pasirengę juos įgyvendinti. Neseniai lankėmės Ukrainoje, kurioje kalbėjomės apie šaliai taip reikalingas reformas ir korupcijos nugalėjimą. Kalbėjomės apie tai, jog reformos turi būti greitesnės ir ryžtingesnės. Tačiau manęs neapleidžia jausmas, jog panašių reformų vis dar reikia ir Lietuvoje. Ukrainoje mes sakome, kad per lėtai vyksta teisėsaugos reforma, o ir pati sistema korumpuota. Ar mes turime ryžto tą patį padaryti čia? Ar turime ryžto imtis reikalingų pokyčių? Esu tikras – taip. Todėl ir išreiškiau palaikymą Vyriausybei, sakydamas, kad jei bus pokyčiai, mes juos remsime, nes tai buvo įrašyta ir TS-LKD programoje, tą mes nešamės ir savo širdyse“, – sakė TS-LKD pirmininkas.
G. Landsbergis kalbėdamas apie reikalingas reformas pažymėjo, jog pirmiausia laukia miškų urėdijų pertvarka.
„Šiandien mes daug kalbame apie 42 miškų urėdijas ir kaip šią sistemą reformuoti. Manau, kad tai yra pokytis, kurį turime įgyvendinti. Mes esame pasirengę pokyčiams. Tačiau be abejo, keisdami sistemą turime pasirūpinti ir žmogumi, kuris galbūt nukentės nuo būsimų pasikeitimų, sukurti jam saugos mechanizmus. Aš tikiu, kad mes nesame populistai ir jei galime kažką pakeisti – keiskime. Linkiu uždegti pokyčių dvasią ir eiti tolyn drauge“.
TS-LKD lyderis taip pat dėkojo sunkius darbus padėjusiai vykdyti Tarybai, kuri parėmė nemažai idėjų ir palaikė net priimant sudėtingus sprendimus.

„Noriu padėkoti Tarybai, su kuria dirbome paskutinius dvejus metus, su kuria priėmėme ir gražius, ir sudėtingus sprendimus, kurie nurodė partijos kelią ir kryptį. Svarbiausia, noriu pasidžiaugti, jog jeigu mes tvirtinome sąrašus, kėlėme vienmandatininkus ir atlikome kitus veiksmus – viską darėme daugiau mažiau vieningai. O tai dar kartą parodo, jog nesvarbu kas ką sakytų – esame vieninga bendruomenė. Dėkoju už tai, kad dirbome ir ėjome kartu vieningai“, – kalbėjo G. Landsbergis.

Šiandien vykstantis Tarybos posėdis surengtas ruošiantis kitą šeštadienį, kovo 4 d. šaukiamam partijos Suvažiavimui.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!