- Reklama -
Buvę saugumiečiai apie G.Kirkilo susitikimo vietą sukiojasi kaip katinai aplink lašinius

„Karštam komentarui“ parašius apie vieną slaptą premjero Gedimino Kirkilo ir „MG Baltic“ prezidento Dariaus Mockaus susitikimą, trukusį iki paryčių viename bute Vilniaus centre, kai kam vis tiek labai rūpi patekti į šio susitikimo patalpas ir slapta kamera filmuoti ten vykstančius susitikimus.

Pasak redakcijos šaltinių, vienas buvęs saugumietis dar kartą kreipėsi į vieną privačią seklių kontorą, kad būtų slapčia įeita į šį butą ir nufilmuotas panoraminis buto sienų vaizdas.

„Matyt, kažkam labai knieti šiame bute, kur vyksta svarbūs susitikimai, pastatyti slaptas vaizdo kameras – nes panoraminis buto sienų vaizdas yra daromas tam, kad būtų nustatyta, kur geriausia sumontuoti  aparatūrą“, – savo nuomonę išsakė KK šaltiniai.

Pasak jų, buvęs saugumietis domėjosi galimybe sumontuoti bute vien tik vaizdo aparatūrą.

„Ir akivaizdu, kodėl gali rūpėti vaizdo įrašas – visos „blakės“, kai yra nukreipiamieji lazeriniai mikrofonai, rašantys per stiklą, yra atgyvenęs reikalas“, – sakė KK šaltiniai.

Kadangi šis butas po KK publikacijos – “apšviestas”, tai jame sumontuoti slaptą vaizdo įrašymo aparatūrą yra didelė rizika.

“Norint sumontuoti aparatūrą, į objektą reikia įeiti tris kartus: pirmas kartas – atlikti panoraminį buto vaizdą, kad būtų galima nustatyti, kur geriausia sumontuoti pasiklausymo ar vaizdo filmavimą techniką; antras kartas – pastatyti techniką; trečias kartas – išsiimti techniką”, – operatyvinio darbo ypatumus atskleidė KK šaltiniai.

“Jei kas nors ir rizikuos ateiti į šį butą, tai tik vieną kartą. Esant tokiam “apšvietimui” ėjimas į jį būtų savižudybė”, – sakė KK šaltiniai.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!