Kariuomenė: tarnybos Lietuvoje metu žuvo JAV pajėgų karys

0
175
- Reklama -

Lietuvos kariuomenė praneša apie Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) kario žūtį. Skelbiama, kad nelaimė įvyko tarnybos metu, Generolo Silvestro Žukausko poligone.

„Įvykio aplinkybėms nustatyti pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurį atlieka JAV teisėsauga ir Lietuvos kariuomenės karo policija, vadovaujant Vilniaus apygardos prokuratūrai“, – penktadienį paskelbė kariuomenė.

Kariuomenės vadovybė reiškia gilią užuojautą kario artimiesiems ir tarnybos draugams.

JAV ambasada Lietuvoje patvirtino informaciją apie kario žūtį. Vis dėlto, daugiau detalių dėl ko galėjo įvykti nelaimė, nepateikia.

„Galime patvirtinti pranešimus apie JAV pajėgų kario žūtį. Reiškiame nuoširdžią užuojautą jo artimiesiems. Gerbiant šeimos privatumą, daugiau komentarų suteikti negalime“, – teigiama ambasados Eltai perduotame komentare.

Užuojautą mirusio kario artimiesiems ir tarnybos draugams taip pat išreiškė ir Krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas.

„Kiekvieno kario mirtis, Lietuvos ar sąjungininkų, yra didelė netektis mums visiems. Perduodu nuoširdžią užuojautą artimiesiems ir tarnybos bendražygiams. Mūsų kariuomenė yra pasiruošusi kariams suteikti visą reikiamą medicininę, psichologinę ir dvasinę pagalbą“, – teigiama Krašto apsaugos ministerijos (KAM) išplatintame pranešime.

Viktorija Smirnovaitė
ELTA
Kopijuoti, platinti, skelbti ELTA turinį be ELTA raštiško sutikimo draudžiama

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!