- Reklama -

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo penktojo Konstitucijos egzamino nugalėtojus. Prezidentūros archyvo nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo penktojo Konstitucijos egzamino nugalėtojus. Egzaminą miestų ir rajonų savivaldybėse, mokyklose, įkalinimo įstaigose šiemet laikė beveik 33 tūkstančiai gyventojų. Nugalėtojais paskelbti 27 geriausiai Konstituciją išmanantys egzamino dalyviai.

Konstitucijos egzaminą globojančios šalies vadovės teigimu, išaugęs susidomėjimas renginiu liudija stiprėjančią pilietinę visuomenę ir supratimą, kad Konstitucija skirta ne tik teisininkams, bet ir visiems šalies žmonėms.

„Konstitucija realią galią įgauna tuomet, kai žmonės ją išmano. Kai kiekvienas šalies pilietis gyvena jos dvasioje ir taiko ją kasdieniame savo bei visuomenės gyvenime. Svarbu atminti, kad Konstitucija yra ne tik žmogaus teisės, bet ir jo atsakomybė, pagarba kito žmogaus teisėms ir laisvėms”, – sakė Prezidentė.

Prezidentė pasveikino konkurso laureatus bei palinkėjo ir toliau išlikti pilietiškais ir aktyviais savo šalies gyventojais.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!