- Reklama -
Įdomu, kada premjeras Gediminas Kirkilas korupciją pripažins oficialia mūsų šalies religija?

Socialdemokratų Algirdo Mykolo Brazausko ir Gedimino Kirkilo Vyriausybių ilgai ir kruopščiai slėptas Lietuvos korupcijos “lavonas” praėjusių metų pabaigoje visiškai netikėtai nusimetė nuo kaklo akmenį ir iškilo į paviršių: tarptautinė tyrimų bendrovė “TNS Gallup”, atlikusi 101 šalies gyventojų apklausą, nustatė, kad didžiausia korupcija – Lietuvoje.

Taigi Lietuva pagal korupciją – 101-oje vietoje, ir šioje srityje pralenkė net heroino tėvynę Afganistaną.

Štai iki ko Lietuvą privedė Socialdemokratų partijos atstovų A.Brazausko ir jo įpėdinio G.Kirkilo vadovaujamos Vyriausybės.

Jei socialdemokratas Gediminas Kirkilas ir toliau taip “gerai” vadovaus Vyriausybei, tai, be jokios abejonės, dar po kelių metų Lietuva pagal korupciją bus jau ne 101-oje, bet kokioje 200-oje vietoje pasaulyje, o Vyriausybės rūmai iš Gedimino prospekto turbūt persikels į Gariūnų Kontrabandos Autonominę Respubliką, kuriai šiemet valdžia suteikė strateginio Lietuvos objekto statusą. O tai, beje, ir yra lakmuso popierėlis, parodantis, kas yra mūsų valdžios prioritetai: kontrabanda ir korupcija ar Lietuvos žmonių gerovė? (Kaip žinia, užsimojusi panaikinti Gariūnų prekyvietę – Lietuvos šešėlinės ekonomikos bazinius pamatus, buvusi finansų ministrė Dalia Grybauskaitė buvo “iškomandiruota” iš Lietuvos į Briuselį – KK past.).

Kadangi jau net tarptautiniai sociologiniai tyrimai pripažino, jog Lietuvos valdžiai korupcija yra aukščiau visko, tai šiais metais iš G.Kirkilo Vyriausybės turbūt reikėtų laukti ir tokio žingsnio: kada premjeras Gediminas Kirkilas korupciją pripažins oficialia mūsų šalies religija.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!