- Reklama -

Seimo Etikos ir procedūrų komisija pradėjo tyrimą dėl parlamentaro Mindaugo Puidoko veiksmų antradienį vykusio Seimo posėdžio metu, kai buvo balsuojama dėl Vidaus tarnybos statuto pataisų.

Nors posėdžio metu buvo svarstyta, kad gal reikėtų pakaukti Generalinės prokuratūros tyrimo išvadų, kurių jau paprašė keletas konservatorių, visgi buvo nutarta tyrimą pradėti.

„(M. Puidokas – ELTA) padarė tokį, tiesą sakant, nesuvokiamą dalyką – sugebėjo suplėšyti parašų lapą, kur pasirašė dalis Seimo narių, kurie balsavo vardinio balsavimo metu. Tai iš tikrųjų reikėtų išsiaiškinti, kokios yra pasekmės to ir siūlyčiau tyrimą pradėti, nepaisant to, kad buvo kreiptasi į teisėsaugos institucijas dėl tokio kolegos elgesio“, – komisijos posėdžio metu pasiūlė Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Andrius Bagdonas.

ELTA primena, kad M. Puidokas Seimui antradienį vardiniu balsavimu sprendžiant dėl Vidaus tarnybos statuto pataisų suplėšė balsuojančiųjų sąrašą, ant kurio buvo pasirašęs ir nubraukęs savo parašą.

Seimo kanceliarijos darbuotojai, radę sunaikinto dokumento dalis šiukšliadėžėje, pateikė visa tai balsų skaičiavimo komisijos pirmininkui Algirdui Butkevičiui, kuris apie šį faktą paskelbė viešai – Seimo posėdžių salėje.

Trečiadienį keletas konservatorių dėl M. Puidoko veiksmų kreipėsi į Generalinę prokuratūrą.

 

Gailė Jaruševičiūtė-Mockuvienė
ELTA
Kopijuoti, platinti, skelbti ELTA turinį be ELTA raštiško sutikimo draudžiama
- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!