- Reklama -

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius. KK nuotr.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius rugsėjo 18-20 dienomis su oficialiu vizitu lankysis Vatikane. Lietuvos Vyriausybės vadovą ketvirtadienį priims Popiežius Pranciškus, taip pat numatyti Ministro Pirmininko susitikimai su Vatikano Valstybės sekretoriumi kardinolu Tarcisio Bertone, Vatikano sekretoriumi santykiams su valstybėmis arkivyskupu Dominique‘u Mamberti.

Lietuva kaip ir didžioji dauguma pasaulio valstybių bei tarptautinių organizacijų palaiko diplomatinius santykius su Šventuoju Sostu. Lietuvos valstybės ir Vyriausybės vadovai bent vieną kartą per savo kadenciją apsilanko Vatikane. Tokios praktikos laikosi ir daugelio pasaulio valstybių vadovų.

Vizito metu taip pat planuojamas premjero A. Butkevičiaus ir Italijos Ministro Pirmininko Enrico Lettos susitikimas. Lietuvos ir Italijos Vyriausybių vadovai ketina aptarti dvišalį ekonominį bendradarbiavimą, Europos Sąjungos aktualijas bei kitus klausimus.

Iš Romos premjeras A. Butkevičius išvyks į Slovėniją, kur susitiks su šios šalies Prezidentu Borutu Pahoru bei Ministre Pirmininke Alenka Bratušek. Vyriausybės vadovas Liublianoje taip pat ketina stebėti Lietuvos vyrų krepšinio rungtynes.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!