- Reklama -

Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Nuotr. iš lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Policijos veiklos įstatymu ir atsižvelgdama į Vyriausybės teikimą, nuo lapkričio 11 dienos Liną Pernavą paskyrė policijos generaliniu komisaru.

L. Pernavas nuo 2014 m. vasario ėjo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pareigas. Beveik 20 metų policijos sistemoje dirbantis L. Pernavas taip pat yra buvęs Ignalinos rajono policijos komisariato viršininko pavaduotoju, nuo 2005 m. ėjo Zarasų rajono policijos komisariato viršininko pareigas, 2008 metais buvo paskirtas Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku. 38 metų L. Pernavas Vilniaus universitete yra įgijęs teisės magistro laipsnį.

Taip pat Prezidentė vadovaudamasi Konstitucija, Policijos veiklos įstatymu ir atsižvelgdama į Vyriausybės teikimą, 2014 m. lapkričio 10 d. atleido Saulių Skvernelį iš policijos generalinio komisaro pareigų.

Policijos generalinį komisarą vidaus reikalų ministro siūlymu ir Vyriausybės teikimu skiria ir atleidžia Respublikos Prezidentas.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!