- Reklama -
Nuotr. iš www.lrp.lt
Nuotr. iš www.lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Ukrainos Prezidentą Petro Porošenką ir visus ukrainiečius minint Nepriklausomybės dienos šventę.

Šalies vadovė pabrėžė, kad, nepaisant daugelio iššūkių, Ukraina gali didžiuotis reikšmingais pasiekimais nuosekliai stiprinant santykius su Europos Sąjunga. Anot Prezidentės, tai naujo dvišalio bendradarbiavimo etapas, ne tik atveriantis Europos duris stipresniam ekonominiam ir politiniam dialogui tarp abiejų valstybių, bet ir sukuriantis svarbų pamatą dar spartesnei asmeninių ryšių, visuomeninio, kultūrinio, akademinio bendradarbiavimo plėtrai.

„Jūsų šaliai, išvargintai ilgos ir sudėtingos kovos, nuoširdžiai linkiu niekada neprarasti atsakomybės už savo žmones, budrumo ir ryžto toliau atidžiai puoselėjant europietišką gyvenimo būdą ir demokratijos vertybes, stiprinant saugumą ir vienybę bei užtikrinant, kad modernios Ukrainos, jos reformų ir ekonomikos progreso naudą pajaustų visi Ukrainos žmonės“, – sakoma Prezidentės sveikinime.

„Lietuva ir toliau visapusiškai remia Ukrainos piliečius, šiandien ginančius savo valstybę, su pasiaukojimu kovojančius dėl jos ateities. Esame pasirengę ir toliau puoselėti ypatingą mūsų šalių ir žmonių draugystę“, – teigiama Prezidentės spaudos tarnybos išplatintame pranešime spaudai.

Savo ir visos Lietuvos žmonių vardu sveikindama Ukrainą Nepriklausomybės metinių proga Prezidentė palinkėjo drąsos bei veržlumo, visokeriopos sėkmės ir klestėjimo, taikos bei vienybės.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!