- Reklama -
LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Nuotr. iš www.lrp.lt
LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Nuotr. iš www.lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį, rugsėjo 6 d.,  prieš artėjančią parlamento rudens sesiją susitiks su Seimo valdyba ir aptars svarbiausius parlamento darbus. Tai paskutinis Prezidentės susitikimas su šios kadencijos Seimo valdyba.

Prezidentės teigimu, šis Seimas ne kartą įrodė sugebėjimą susitarti ir susitelkti – dėl gynybos stiprinimo, šauktinių grąžinimo, pensijų kompensavimo, euro įvedimo. Likus mėnesiui iki rinkimų Prezidentė kviečia politikus oriai ir garbingai užbaigti darbus, atsakingai elgtis tiek Lietuvos žmonių, tiek valstybės atžvilgiu.

Seimo rudens sesijos darbotvarkėje yra užregistruota 16 Prezidentės įstatymų iniciatyvų, kurios prisidės prie socialinės žmonių gerovės kūrimo, padės apsaugoti valstybės turtą ir žemę, užkirs kelią sukčiavimui, mokesčių vengimui, nebaudžiamumui, valstybės apgaudinėjimui ir padės kurti skaidresnę politinę sistemą šalyje.

Prezidentė inicijuos įstatymo pataisas dėl spartesnio įvaikinimo, skaidresnio socialinei paramai skirtų lėšų naudojimo, profesinio mokymo pertvarkos, socialinių įmonių statuso. Taip pat Prezidentė teiks įstatymų iniciatyvas, padėsiančias pažaboti korupciją, sukčiavimą mokesčiais, valstybinės žemės grobstymą, užkirsiančias kelią slapstytis nuo teisingumo užsienyje. Tarp Prezidentės iniciatyvų – ir pasiūlymai, kaip skaidrinti politinę sistemą

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!