- Reklama -
Prezidentė, vadovaudamasi Konstitucija, pasirašė dekretą ir teikia Seimui svarstyti šios partijos sąrašo lyderio S. Skvernelio kandidatūrą į Premjero pareigas. Nuotr. iš lrp.lt
Šalies vadovė, vadovaudamasi Konstitucija, pasirašė dekretą ir teikia Seimui svarstyti šios partijos sąrašo lyderio S. Skvernelio kandidatūrą į Premjero pareigas. Nuotr. iš lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitikusi su kandidatu į Ministrus Pirmininkus Sauliumi Skverneliu aptarė padėtį šalyje ir sprendimus, kurių labiausiai laukia Lietuvos žmonės.

Prezidentė išskiria šias sritis, kur būtini neatidėliotini sprendimai:

Socialinis žmonių saugumas ir atskirties mažinimas, kad žmonės būtų tikri dėl savo ateities.

Ekonomikos augimui svarbūs sprendimai – Darbo kodekso subalansavimas, aukštesnio žmonių pragyvenimo lygio užtikrinimas, investicijų pritraukimas, skaidraus verslo stiprinimas, energetinis saugumas ir tvarūs viešieji finansai.

Skaidrus valstybės valdymas, kad žmonės pajustų, jog valdžia dirba jiems, o ne interesų grupėms. Būtina valstybės valdomų įmonių pertvarka, viešųjų pirkimų skaidrinimas, tęstinė kova su korupcija.

Švietimo sistemos pertvarka, kad kokybiškas išsilavinimas būtų prieinamas visiems Lietuvoje.

Valstybės gynybos stiprinimas – diplomatinių ryšių stiprinimas ir tinkama parengtis geopolitiniams iššūkiams atremti.

„Aš ir mano komanda esame pasirengę padėti kuo galėdami, kad 17-oji Vyriausybė visose srityse dirbtų kaip galima sklandžiau. Būsime konstruktyviai reiklūs, kad sprendimai neprasilenktų su Konstitucija, valstybės ir šalies gyventojų interesais“, – sako Prezidentė.

Seimo rinkimų nugalėtojai, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, suformavo valdančiąją daugumą Seime. Šalies vadovė, vadovaudamasi Konstitucija, pasirašė dekretą ir teikia Seimui svarstyti šios partijos sąrašo lyderio S. Skvernelio kandidatūrą į Premjero pareigas.

Prezidentė Ministro Pirmininko kandidatūrą Seimui pristatys ketvirtadienį. Pagal Konstituciją, Ministrą Pirmininką Seimo pritarimu skiria ir atleidžia Respublikos Prezidentas.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!