- Reklama -
KK nuotr.

Partijos Tvarka ir teisingumas valdybos patvirtintas kandidatas į Vilniaus merus Rolandas Skaisgirys pranešė partijos vadovybei, jog atsiima savo kandidatūrą ir nedalyvaus 2015 metų savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose.

„Atsiimu savo kandidatūrą, nes nebematau galimybės dalyvauti šioje rinkimų kampanijoje esant dabartiniam politiniam fonui ir viešojoje erdvėje eskaluojamiems kaltinimams man bei mane iškėlusiai partijai. Aukštus moralės standartus taikau ne tik politikams, bet ir sau. Specialiųjų tyrimų tarnybos ir Generalinės prokuratūros atliekamas ikiteisminis tyrimas neturi būti Vilniaus mero rinkimų tema, o vilniečiai – daromi šios istorijos įkaitais. Apsispęsdamas nekandidatuoti į Vilniaus merus, visų pirma, galvoju apie savo šeimą, draugus ir bendraminčius, kuriuos noriu apsaugoti nuo tolimesnių išpuolių. Tai jokiu būdu nereiškia, kad sutinku su man pastaruoju metu metamais absurdiškais įtarimais,“ – pabrėžė Rolandas Skaisgirys.

Partija Tvarka ir teisingumas galutinį kandidatų sąrašą į miestų bei rajonų merus numato patvirtinti šių metų lapkričio 29 dieną įvyksiančiame Tarybos posėdyje.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!