- Reklama -

Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė. KK nuotr.

Parlamentinės grupės „Už vaiko teises“ narius papiktino Vaiko teisų apsaugos kontrolierės tyrimo išvados, kuriose teigiama, jog vaiko teisių apsaugos specialistės atsisakymas vykdyti teismo sprendimą ir jo vykdymo nutraukimas, taip pat ir kiti šioje pažymoje nustatyti veiklos trūkumai laikytini tarnybinių pareigų nevykdymu.

„Prieš dvi savaites Kauno apygardos prokuratūra raštu informavo, jog mano prašymu yra pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo pareigūnų piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir trukdymo vaiko teisių apsaugos tarnybos atstovei vykdyti jos tiesiogines pareigas kovo 23 d. Kaip žinia, ikiteisminiai tyrimai pradedami tik tada, kai tam yra pakankamas pagrindas. Akivaizdu, jog kontrolierė stoja tikrai ne vaiko interesų pusėje.“ – piktinasi parlamentinės grupės pirmininkas Saulius Stoma.

Atsižvelgdami į pastarųjų dienų E. Žiobienės poziciją ir pareiškimus, parlamentinės grupės „Už vaiko teises“ nariai artimiausiu metu kreipsis į Seimo Pirmininkę, prašydami įvertinti jos tinkamumą eiti pareigas.

Grupės pirmininkas, Seimo narys Saulius Stoma

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!