- Reklama -
Seimo narys K.Daukšys. KK nuotr.

Šiandien vykusiame Darbo partijos frakcijos posėdyje frakcijos seniūnu buvo išrinktas Seimo narys Kęstutis Daukšys, kuris pakeitė iki šiol frakcijai vadovavusį Vytautą Gapšį. Frakcijos seniūnų kaita įvyko pagal rotacijos principą.

54 metų ekonomisto išsilavinimą turintis K. Daukšys į Seimą pirmą kartą buvo išrinktas 2004 m. Seime jis vadovauja Energetikos komisijai bei dirba Ekonomikos komitete. 2005–2006 m. politikas ėjo Lietuvos Respublikos ūkio ministro pareigas. Jis yra vedęs, turi du sūnus.

Pasak naujojo seniūno, pagrindiniu jo darbo prioritetu taps Darbo partijos rinkimų programa, kuria jis vadovausis toliau įgyvendindamas rinkėjams duotus pažadus.

„Per pusę kadencijos šiame Seime Darbo partijos frakcija įgyvendino daugiau kaip 50 proc. Darbo partijos rinkimų programos. Ketiname tokius pat tempus išlaikyti ir toliau, pagrindinį prioritetą teikiant socialinę gyventojų gerovę ir šalies ekonominę situaciją gerinantiems įstatymų projektams“, — sakė K. Daukšys.

Seniūno postą palikęs Vytautas Gapšys ketina aktyviai talkinti naujajam frakcijos seniūnui.

„Džiaugiuosi frakcijos sprendimu seniūnu išrinkti K. Daukšį, su kuriuo nuo šios kadencijos pradžios pavyko padaryti nemažai svarbių darbų. Kęstutis yra profesionalus ir atsakingas politikas, turintis nemažai vadovavimo patirties, todėl esu tikras, kad su tokiu vadovu frakcija galės pasiekti visus užsibrėžtus tikslus ir pateisinti už Darbo partiją balsavusių rinkėjų lūkesčius“, — sakė V. Gapšys.

Buvęs seniūnas ketina toliau aktyviai dalyvauti frakcijos darbe ir džiaugiasi, kad turės daugiau laiko partinei veiklai.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!