- Reklama -

LSDP: "Iš tiesų žvelgiant į faktus, atrodo, kad konservatoriai dirbo ir tebedirba ranka rankon su Kremlium". KK nuotr.

LSDP informacinis centras išplatino pranešimą spaudai, kuriame teigia, jog “viešumoje pasirodžius informacijai apie tai, kaip konservatoriai prieš dvejus metus nutarė valstybinių sienų apsaugą “aprūpinti” rusiška sienos stebėjimo sistema, nelabai nustebino Lietuvos socialdemokratų partiją. Iš tiesų žvelgiant į faktus, atrodo, kad konservatoriai dirbo ir tebedirba ranka rankon su Kremlium”.

“Per 4 konservatorių vadovavimo Krašto apsaugos ministerijai metus Lietuvos kariuomenė buvo taip nustekenta, kad sunku patikėti, jog tai buvo daroma nesąmoningai:

Finansavimas iš biudžeto buvo sumažintas iki 0,77 procentų, dėl ko per 4 metus Lietuvos kariuomenė neteko daugiau nei 1 metų biudžeto pajamų. Nebuvo komplektuojama nei profesionali, nei šauktinių kariuomenė, dėl ko kariuomenė turi didžiulį personalo trūkumą ir dėl ko patys konservatoriai dabar siūlo grąžinti “loterinę” šauktinių kariuomenę.Visiškai nebuvo vykdoma kariuomenės modernizacija, konservatoriai nepirko nei naujos ginkluotės, nei amunicijos, tarytum per 4 metus technologijos nepasistūmėjo į priekį.

Patys, žinodami, kad siekė “apsaugoti” Lietuvos sieną rusiška stebėjimo sistema, kad tuometinė Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė vos nesunaikino kariuomenės pajėgumus, konservatoriai toliau skelbia karo su Rusija propagandą, aktyviai išnaudoja provokuojančią retoriką ir didina karo grėsmę.

Ar vardan Lietuvos jie pagaliau patys tai pripažins ir atsiprašys Lietuvos piliečių?” – teigiama LSDP išplatintame pranešime spaudai.

KK inf.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!