- Reklama -
A.Paulauskas pretenduoja likti prie suskilusios geldos

Naujosios sąjungos pirmininkas Artūras Paulauskas, atrodo, kaip ir Pilietinės demokratijos partija, pretenduoja likti prie suskilusios geldos. Mat Naujosios sąjungos vairą į savo rankas tvirtai perėmus konservatoriams, t.y. A.Monkevičiui (nes A.Monkevičius yra laikomas Dariaus Kuolio statytiniu, o Darius Kuolys su savo Piliečių santalka yra Konservatorių partijos „dukterinė įmonė“), socialliberalai, artėjant Seimo rinkimams, puolė dairytis į kitas partijas, o tiksliau – į naujai besikuriantį Frontą.

„Karšto komentaro“ duomenimis, viename mieste Naujosios sąjungos skyrius tiesiog gali imti ir pakeisti ant durų kabančią lentelę, jog nuo šiol čia – ne Naujosios sąjungos, o Fronto skyrius.

„Žmonės plūsta į Frontą, ypatingai iš Naujosios sąjungos“, – sakė „Karšto komentaro“ šaltiniai.

Tuo tarpu kita dalis Naujosios sąjungos narių galvoja pereiti į Lietuvos laisvės sąjungą ir tęsti savo politinę veiklą po šios partijos vėliava.

„Naujojoje sąjungoje – visiškas chaosas. Partijos vadovas A.Paulauskas yra visiškai neryžtingas, o visus sprendimus priiminėja A.Monkevičius. Matyt, prieš tai pasitaręs su D.Kuoliu“, – savo pasitraukimo iš NS priežastį atskleidė KK šaltiniai.

2008-04-07

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!