- Reklama -

VRM ministras Saulius Skvernelis ryt Naisiuose susitiks su LVŽS pirmininku R.Karbauskiu. KK nuotr.

“Vasario 11 d. 10 val. Šiaulių rajone,  Naisiuose lankysis ir su gerąja Naisių bendruomenės patirtimi bei Šiaulių regiono problemomis susipažinti atvyks Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis su patarėjais Vytautu Baku, Arnoldu Pikžirniu, Povilu Malakausku, Dainiumi Žilinsku, Gediminu Česoniu.

Naisių bendruomenę, kaip sėkmingą socialinį kultūros ir blaivybės, sveikos gyvensenos pavyzdį pristatys kaimo bendruomenės vadovai bei aktyvūs nariai. Susitikime taip pat dalyvaus Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Guoda Burokienė, Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras, LR Seimo narė Rima Baškienė, kultūros mecenatas Ramūnas Karbauskis.

Susitikimo metu nematoma aptarti aktualius regionui ir bendruomenės klausimus: kaip įtraukti žmones į sprendimų priėmimą, kokių viešojo saugumo ir valstybės valdymo reformų laukia aktyvios bendruomenės, kad augtų pasitikėjimas valstybės tarnyba, didėtų viešųjų paslaugų kokybė. Kokių regioninės politikos sprendimų reikia konkrečiai Šiaulių regionui? Numatytas taip pat susitikimas su jaunaisiais policijos rėmėjais”, – teigiama išplatintame pranešime spaudai.

KK inf.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!