- Reklama -

Teisėjų taryboje antradienį E.Pašilis bus oficialiai atleistas iš teisėjų ir po priesaikos Prezidentūroje galės pradėti eiti generalinio prokuroro pareigas. KK nuotr.

Antradienį įvyks neeilinis Teisėjų tarybos posėdis, kuriame bus baigti formalumai – E.Pašilis bus atleistas iš teisėjo pareigų, kad pagaliau galėtų pradėti eiti generalinio prokuroro pareigas.

Be šio klausimo, Teisėjų taryba taip pat pasisakys dėl šešių teisėjų perkėlimo į kitus teismus, o buvusį Prezidentės patarėją teisės klausimais E.Rimšelį numatyta skirti Vilniaus apygardos teismo teisėju.

Jūrą Mariją Strumskienę numatoma perkelti  iš Vilniaus apygardos administracinio teismo į Vilniaus apygardos teismą, Šiaulių apylinkės teismo teisėją Jurgitą Kolyčienę skirti Vilniaus apygardos teismo teisėja, Virginiją Liudvinavičienę – iš Vilniaus miesto apylinkės teismo į Vilniaus apygardos teismo teisėjas, Aleną Pesliaką –  iš Vilniaus miesto apylinkės teismo ir šio teismo pirmininko pavaduotojo pareigų į  Vilniaus apygardos teismo teisėjus,  Ernestą Rimšelį – Vilniaus apygardos teismo teisėju, Aušrą Valinskienę – iš Vilniaus miesto apylinkės teismo į Vilniaus apygardos teismą,  Jolitą Cirulienę – iš Kauno apygardos teismo į  Jonavos rajono apylinkės teismą.

Tą pačią dieną, 14 val., Evaldo Pašilio priesaika Prezidentūroje.

KK inf.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!