- Reklama -

"Maski šou" tęsiasi: prokuratūra iš 75 metų mergaitės senelio Vytauto Kedžio padarė Garliavos smogiką. KK nuotr.

Nors po kovo 23 d. įvykių Garliavoje, kuriuos matė ne tik visa Lietuva, bet internetu – ir visas pasaulis, Generalinėje prokuratūroje surengtoje bendroje prokurorų ir policininkų spaudos konferencijoje buvo pasigirta, jog dėl įvykių pradėti penki ikiteismininiai tyrimai, iš esmės yra atliekamas tiktai vienas – dėl panelės L.Stankūnaitės sumušimo. Mat nors kovo 23 d. po nesėkmingo bandymo atplėšti į močiutę įsikibusią dukrą ir dukters išvadinta „šlykštyne“, „melage“, „pedofile“ L.Stankūnaitė iš Kedžių namo išėjo, o po pusvalandžio su advokatu G.Černiausku sugrįžo ir vėl išėjo be jokios mėlynės ant skruosto – ką aiškiai yra užfiksavę žurnalistai, kovo 25 d. panelė L.Stankūnaitė vienos televizijos laidoje jau demonstravo savo mėlynę: atseit jai per grumtynes dėl mergaitės smogęs mergaitės senelis Vytautas Kedys. O kad ta mėlynė geriau žiūrovams matytųsi, L.Stankūnaitės plaukai buvo surišti į vadinamąją „arklio uodegą“.

Tuo tarpu kraujosruvos ant mergaitės kūno – mergaitės „paėmimą“ užfiksavusioje vaizdo juostoje aiškiai matome, kaip panelė L.Stankūnaitė su kaukėtu apsauginiu bando atplėšti į močiutę įsikibusią klykiančią mergaitę – teisėsaugos nesudomino.

Dėl L.Stankūnaitės tariamo sumušimo apklausti: mergaitės močiutė, senelis, močiutės sesuo, N.Venckienė, žurnalistas ir įvykius filmavęs asmuo.

Žaibiškai atlikusi tyrimą, teisėsauga nustatė: kad tas didysis Garliavos smogikas, sumušęs panelę L.Stankūnaitę, yra mergaitės senelis Vytautas Kedys.

75 metų diedukas, dėl sveikatos negalintis net rankos aukščiau pakelti, per visą savo gyvenimą neturėjęs jokių nuobaudų, neviršijęs greičio, mokesčius apmokantis tą pačią dieną, kai tik gauna sąskaitą.

O po kovo 23 d. įvykių, kuriuos matė ne tik visa Lietuva, štai šitas senukas tapo bene pagrindiniu Lietuvoje kriminaliniu nusikaltėliu – didžiuoju Garliavos smogiku, „sumušusiu“ „pačią“ panelę L.Stankūnaitę.

Priminsime: Generalinėje prokuratūroje vykusioje spaudos konferencijoje prokurorai ir policininkai informavo apie penkis pradėtus ikiteisminius tyrimus. Tačiau realiai juda tik vienas tyrimas – dėl tariamo panelės sumušimo.

Dėl mergaitės sumušimo iki šiol neapklaustas nė vienas kovo 23 d. įvykių Kedžių namuose dalyvis (išskyrus pareigūnus, kurie vidiniuose tyrimuose tiria patys save).

Ką tai rodo? Jog tai – dar vienas teisėsaugos planas-chuliganas: „patvarkyti“ visus, kurie sutrukdė kovo 23 d. „paimti“ mergaitę. Per mergaitės „paėmimą“ po ranka maišėsi ir senasis Vytautas Kedys? Gaus teistumą ir jis. Nors visą gyvenimą dorai nugyveno – nei kokią nuobaudą turėjo, nei kada greitį viršijo.

Visai kaip Stalino laikais: duokite žmogų, o straipsnį mes jau pritaikysim.

Tik, va, kas tas Stalinas Lietuvos prokuratūroje, generalini prokurore Dariau Valy?

Ar iš tiesų L.Stankūnaitės tariamas sumušimas prokuratūrai – nacionalinio saugumo klausimas Nr.1? Ir kam tada reikėjo atsistatydinti iš generalinių prokurorų Algimantui Valantinui, jeigu į jo vietą atėjus Dariui Valiui „bezpredelas“ prokuratūros sistemoje tęsiasi toliau?

Kai vienas nusikaltimas daromas garsiai, kitas nusikaltimas daromas tyliai – garsių Kauno įvykių fone tyliai buvo dorojamasi su D.Mockaus buvusio verslo partnerio Antano Gureckio šeima.

Ir jeigu kiekvienas L.Stankūnaitės pareiškimas prokuratūroje yra ištiriamas uoliai ir su didžiule energija, šalia vykstant dar ir didžiuliai viešųjų ryšių kampanijai: „L.Stankūnaitė kreipėsi!“, „Prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą!“, „L.Stankūnaitės advokatas pasakė!“, „V.Kedžiui pareikšti įtarimai!“ ir t.t., ir pan., tai D.Mockaus verslo partnerio Antano Gureckio privedimo prie savižudybės byla buvo tyliai nutraukta.

Dar daugiau – vienas svarbus Antano Gureckio laiškas, paliktas šalia priešmirtinio raštelio, nors ir buvo įteiktas generaliniam prokurorui Dariui Valiui tiesiai į rankas, A.Gureckio privedimo prie savižudybės byloje neatsirado. A.Gureckio laiške nurodytų faktų (konkursai, asmenys, piniginės sumos, vokų sukeitimai per konkursus) kažkodėl nebuvo pavesta ištirti nei FNTT, nei STT. Kodėl? Nejaugi panelės L.Stankūnaitės pareiškimams tirti yra sutrauktos tokios teisėsaugos pajėgos – dėl Garliavos smogiko „užpuolimo“ ir L.Stankūnaitės „sumušimo“ sudaryta net tyrimo grupė (!), kad kitiems tyrimams jau tiesiog fiziškai trūksta pareigūnų?

O jeigu rimtai, tai šita teisėsaugos parodija, kurią visuomenė stebi jau kurį laiką, rodo vieną akivaizdų dalyką: kad šitos teisėsaugos  susinaikinimo programa įgauna pagreitį.

Labai gerai, kad iš Vytauto Kedžio prokurorai padarė Garliavos smogiką.

Dar tegul generalinis prokuroras Darius Valys nueina į Seimą dėl Neringos Venckienės imuniteto panaikinimo, kur galutinai apsijuoks (nes, kiek teko kalbėti su įvairių frakcijų atstovais, niekas nesirengia šiuo klausimu balsuoti – ypač tos partijos, kurios dabar lyderiauja reitingų lentelėse), ir visa tai gal pagaliau išprovokuos šito teisėsaugos „pūlinio“ pratrūkimą: gal pagaliau įsiutusi visuomenė išsirinks tokį Seimą, kuris visą tą chuntą prokuratūros sistemoje iššluos. Aišku, su ta chunta nesusitvarkantį Darių Valį tai pirmiausia.

***

Beje, Garliavos smogikas Vytautas Kedys – kažkaip nelabai kaip skamba. Manau, dar reikėtų „iškepti“ keletą smogikų – įsivaizduokit, kaip skambėtų, pvz., Garliavos smogikė Laima Kedienė! O kadangi „imama“ dar spardėsi ir mažametė (oi, kaip spardėsi – visa Lietuva matė! Va ten tai smogikė!) – tai į „Garliavos smogikų gaują“ būtinai reikėtų įtraukti ir mažametę. Ir tada kaltinamajame akte prokuratūra galėtų štai kaip skambiai parašyti: Vytautas Kedys, 75 m., Laima Kedienė, 69 m. ir D.Kedžio dukrelė, 8 m., veikdami kartu, išvien, iš anksto susitarę ir priklausydami nusikalstamai „Garliavos smogikų grupuotei“, sumušė L.Stankūnaitę ir padarė jai nesunkų sveikatos sutrikdymą.

O kadangi tuo metu, kai „Garliavos smogikų gauja“ mušė vargšę L.Stankūnaitę Kedžių namuose, gaujos atamanės Neringos Venckienės nusikaltimo padarymo vietoje nebuvo – ji tuo momentu turi alibi (buvo Kauno apygardos teisme), tai baudžiamojon atsakomybėn reikėtų būtinai patraukti ir Neringą Venckienę, kaip L.Stankūnaitės sumušimo Kedžių namuose užsakovę, organizatorę ir koordinatorę (nes, kaip buvo sakyta, “visa kita yra detalės, svarbiausia visiems susivienyti kovoje prieš Neringą Venckienę”).

Štai šitokiame kontekste Darius Valys jau drąsiai galėtų eiti į Seimą ir reikalauti atimti iš N.Venckienės – kaip iš savo tėvo, mamos ir brolio mažametės dukrelės subūrusios nusikalstamą „Garliavos smogikų gaują“ ir organizavusios L.Stankūnaitės sumušimą kovo 23 d. – teisėjos imunitetą.

Va, čia tai būtų „piaras“. Va, čia tai būtų „šou“. Ir kur kas geresnė provokacija prieš visuomenę, nei kažkoks vienišas, 75 metų diedukas – Garliavos mušeika. Argi ne?

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!