- Reklama -

Konstantinas Michailovas. KK nuotr.

Vilniaus apygardos teisme iki gyvos galvos Medininkų byloje nuteisto Konstantino Michailovo pavardės pakeitimo istorija mūsų žiniasklaidoje buvo pristatyta taip – jog „vengdamas atsakomybės už žudynes Medininkuose, Konstantinas Nikulins, gyvendamas Latvijoje, pavardę pasikeitė į Michailovo“.

Tačiau ar iš tiesų tai buvo padaryta dėl Medininkų bylos, ar priežastys buvo kitokios, tik Lietuvoje dėl kažkokių priežasčių apie tai įtartinai nutylima?

Paaiškėjo, kad Konstantinas (Nikulins) Michailovas buvo Latvijos spec.tarnybų bendradarbis – jis padėjo atskleisti Latvijos aukšto muitinės pareigūno Viačeslavo Liscovo, užkirtusio kelią stambiai kontrabandai, nužudymą.

Konstantinas Nikulins bendradarbiavo su Latvijos teisėsauga, buvo slaptas liudytojas, dėl to pagal liudytojų apsaugos programą jam buvo pakeista tapatybė – iš Nikulino jis tapo Michailovu, iš Rusijos piliečio – Latvijos piliečiu.

Todėl visiškai logiškas Latvijos žiniasklaidos keltas klausimas po to, kai Latvija atskleidė Michailovo tapatybę ir išdavė Michailovą Lietuvai: ar tai – ne kerštas?

Daugiau skaitykite laikraštyje „Karštas komentaras“.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!