- Reklama -
Partijos pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis sustabdė narystę partijoje Tvarka ir teisingumas. KK nuotr.
Partijos pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis (kairėje) sustabdė narystę partijoje Tvarka ir teisingumas. KK nuotr.

Šiandien Policijos departamentas pranešė, kad 2016 m. spalio 6 d. Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate gauta anoniminė informacija apie galimą rinkėjų papirkinėjimą. Tą pačia dieną pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl bandymų papirkti rinkėjus.

“Atlikus pirminius veiksmus, nustatyta, kad Šilutės gyventojai, per rinkimus į Lietuvos Respublikos Seimą už alkoholį, cigaretes ir grynuosius pinigus rinkėjams siūlo balsuoti už kandidatus, priklausančius vienai iš partijų.

Atliekant ikiteisminio tyrimo veiksmus, atliktos kratos įtariamųjų gyvenamosiose ir negyvenamosiose patalpose, jų metu rasta bylai reikšmingų daiktų.

Sulaikyti 7 įtariamieji, tarp kurių galimi organizatoriai ir vykdytojai, jie apklausti. Taip pat nustatyti ir apklausti papirktieji asmenys.

Ikiteisminis tyrimas tęsiamas, atliekami kiti procesiniai veiksmai, visa informacija bus perduota Vyriausiajai rinkimų komisijai”, – teigiama Policijos departamento išplatintame pranešime spaudai.

Netrukus po išplatinto pranešimo į žiniasklaidą “nutekėjo” informacija, kad vienas iš politikų, kurį esą buvo prašoma reitinguoti ir balsuoti vienmandatėje apygardoje, – partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis.

Jokio oficialaus pranešimo iš partijos Tvarka ir teisingumas kol kas nėra.

Kęstas Komskis  laikinai sustabdė narystę partijoje Tvarka ir teisingumas.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!