- Reklama -

Policijos departamentas. KK nuotr.

Šių metų pabaigoje arba kitų metų pradžioje baigiasi kone 50 šalies policijos komisariatų vadovų kadencijos. Visų jų veikla bus įvertinta atsižvelgiant į visą penkerių metų kadenciją.

Rotacija vyks trimis etapais. Pirmasis etapas prasidės 2014 m. vasario mėnesį, antrasis etapas numatomas 2014 m. birželio 1 d., o trečiasis – 2014 m. rugsėjo 1 d. Iki numatytos rotacijos pradžios pratęstos dabartinės policijos komisariatų vadovų kadencijos.

Kaip teigia policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis, vertinant vadovus bus atsižvelgta ne į vieną nusikaltimą ar jo epizodą, o į visą penkerių metų vadovavimo laikotarpį ir pasiektus rezultatus.

Pagal Vidaus reikalų ministro patvirtintą rotacijos aprašą, pasibaigus 5 metų kadencijai, įvertinus policijos vadovo veiklą, jam gali būti siūloma pratęsti pareigūno tarnybos einamose rotuojamose pareigose laikotarpį ne ilgiau kaip 5 metams, arba perkelti jį į kitas rotuojamas pareigas toje pačioje arba kitoje vidaus reikalų įstaigoje. Vadovui nesutikus rotuotis, jis būtų perkeliamas į žemesnes pareigas, arba atleistas iš tarnybos vidaus reikalų sistemoje.

Policijos vadovų veiką vertins speciali policijos generalinio komisaro įsakymu patvirtinta komisija, o galutinį sprendimą priims policijos generalinis komisaras.

Policija – vienintelė Vidaus reikalų sistemos įstaiga, kurioje bus taikomas rotacijos principas.

„Jau pora metų sistemoje įvestas kasmetinis darbuotojų vertinimas, kurį rengiamės susieti su atlyginimų sistemą ir kasmetiniais darbo rezultatais. Pirmą kartą policijos istorijoje vyksiantis rotacijos procesas reikalauja rimto pasirengimo, todėl tam rengiamės labai atsakingai,”- Steigia policijos vadovas.

PD inf.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!