- Reklama -

Policija sustabdė automobilį, kurį vairavo neblaivus Marijampolės pataisos namų direktorius. KK nuotr.

Kalėjimų departamento Imuniteto skyrius lapkričio 30 d. gavo informacijos, kad Marijampolės pataisos namų direktorius buvo sulaikytas vairuojantis automobilį neblaivus.

Policija pranešė, kad apie 12.30 val. Marijampolėje buvo sustabdytas Marijampolės pataisos namų direktoriaus Tado Klusevičiaus vairuojamas automobilis Mitsubishi Outlander. Vairuotojui nustatytas vidutinis (1,97 prom.) girtumas.

„Jokios tolerancijos neblaiviems už vairo sėdusiems pareigūnams“, – taip teisingumo ministras Juozas Bernatonis reagavo į informaciją, kad šiandien Marijampolėje buvo sulaikytas neblaivus automobilį vairuojantis Marijampolės pataisos namų direktorius Tadas Klusevičius.

„Šis incidentas yra netoleruotinas. Savo neatsakingu poelgiu direktorius sutepė pataisos įstaigų sistemos ir joje dirbančių tūkstančių pareigūnų garbę, todėl čia negali būti jokių diskusijų – ponas Klusevičius bus atleistas iš tarnybos“, – sako teisingumo ministras J. Bernatonis.

„Tai smūgis sistemai. Tikrai netoleruosime tokių poelgių. Galiu drąsiai sakyti, kad neteisinsiu tokios neatsakomybės, nors direktoriaus darbui priekaištų neturiu. Jis dirbo pavyzdingai, vedė įstaigą ir visą sistemą į priekį,“ – sako Kalėjimų departamento direktorė Živilė Mikėnaitė.

Įvykio aplinkybes aiškinasi Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.

KK inf.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!