- Reklama -
Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Raimondas Petrauskas. KK nuotra.
Ikiteisminį tyrimą dėl galimo buvusio Kauno apygardos teismo pirmininko įsūnio Vaido Milinio nužudymo organizuos Kauno apygardos prokuratūra.KK nuotr.

Ikiteisminį tyrimą dėl galimo V.Milinio nužudymo organizuos Kauno apygardos prokuratūra – taip nusprendė LR Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo (ONKT) departamento vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Raimondas Petrauskas. Išnagrinėjęs pateiktus ikiteisminių tyrimų dokumentus ir įvertinęs aplinkybes, prokuroras perdavė bylą į Kauną.

Ikiteisminį tyrimą dėl V.Milinio nužudymo Kauno apygardos prokuratūros vadovų prašymu Generalinės prokuratūros ONKT departamentas 2011 m. sausio 7 dieną perėmė iš Kauno apygardos prokuratūros. Ikiteisminio tyrimo vieta tuomet pakeista todėl, kad žuvusysis V.M. buvo tuometinio Kauno apygardos teismo pirmininko A. Milinio įsūnis. Tai galėjo kelti abejonių dėl Kauno apygardos teismo objektyvumo svarstant skundus dėl kardomųjų ir procesinių prievartos priemonių taikymo ikiteisminio tyrimo metu. Šiuo metu situacija yra pasikeitusi – A. Milinis nebedirba Kauno apygardos teisme, todėl nėra būtina, kad ikiteisminį turimą organizuotų Generalinė prokuratūra. Kauno apygardos prokuroroų organizuojamas tyrimas, kurį atlieka Kauno pareigūnai, leis operatyviai analizuoti informaciją, planuoti ir atlikti darbus

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!