- Reklama -
VPK nuotr.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Vievio policijos nuovados tyrėjas tarnybos metu, važiuodamas pro Vievio turgavietę, pastebėjo, kaip nepažįstama moteris iš automobilio VW GOLF ima prekę, perduoda pirkėjai, kuri sumoka už įgytą daiktą.

Pareigūnui kilo įtarimas, jog gali būti vykdoma neteisėta prekyba, todėl nusprendė patikrinti. Prisistatęs prekeivei, kaip vėliau nustatyta Elektrėnų sav., Vievio sen. gyventojai D. L. (gim. 1952 m.), apžiūrėjo jos automobilį, kuriame rado įvairių pakuočių vaistų. D. L. aiškino, kad medikamentus įsigijo Kaliningrado srityje, Sovietske, savo reikmėms.

D. L. sulaikyta ir pristatyta į Elektrėnų PK, kur jai surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 44(1) str. (Neteisėtas vertimasis su vaistais (vaistiniais preparatais) ir (arba) medicininės paskirties produktais susijusia veikla. Vertimasis su vaistais (vaistiniais preparatais) ir (arba) medicininės paskirties produktais susijusia veikla, kuriai reikalinga licencija, be licencijos ar kitokiu neteisėtu būdu, jeigu tai nesukėlė sunkių pasekmių ar nebuvo daroma stambiu mastu, – užtraukia baudą fiziniams asmenims nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio litų su vaistų (vaistinių preparatų) ir (arba) medicininės paskirties produktų konfiskavimu ar be konfiskavimo, baudą juridinių asmenų vadovams – nuo trijų tūkstančių iki šešių tūkstančių litų su vaistų (vaistinių preparatų) ir (arba) medicininės paskirties produktų konfiskavimu ar be konfiskavimo).

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų policijos komisariato inf.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!