- Reklama -
Pataisos namų prižiūrėtojas, įtariams leidęs nuteistiesiems išlaužti mobiliojo ryšio slopinimo įrenginį. KK nuotr.

Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorai atlieka ikiteisminį tyrimą, vadovaujamą Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorų, dėl šių metų lapkričio 19 d. naktį Alytaus pataisos namuose dalimis sulaužyto mobiliojo ryšio slopinimo įrenginio.

Remiantis tyrimo duomenimis, keli nuteistieji, atliekantys laisvės atėmimo bausmę Alytaus pataisos namuose, už piniginį atlygį susitarė su minėtų pataisos namų prižiūrėtoju K. B., kad pastarasis sudarys jiems sąlygas nakties metu išeiti iš kameros ir sugadinti mobiliųjų ryšį blokuojančią specialiąją įrangą.

K. B. galimai sudarė nuteistiesiems sąlygas nakties metu nepastebimai išeiti iš kamerų ir sunaikinti minėtą mobiliojo ryšio slopinimo įrangą.

Alytaus pataisos namų prižiūrėtojas buvo sulaikytas dviem paroms. Šiandien prižiūrėtojas iš areštinės bus paleistas.

Jam pateikti įtarimai piktnaudžiavimu (Baudžiamojo kodekso 228 str. 2 d.). K. B. nušalintas nuo užimamų pareigų. Jam skirta kardomoji priemonė ─ rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir dokumentų paėmimas.

Dviem nuteistiesiems pateikti įtarimai dėl svetimo turto sugadinimo (Baudžiamojo kodekso 187 str. 1 d.).

Pažymėtina, kad mobiliojo ryšio slopinimo įrenginys sugadintas nepataisomai. Ekspertai nustatys, kokia turtinė žala padaryta.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!