- Reklama -
Pasak Prezidentės, jokie žodžiai negali numalšinti šeimos skausmo, ir nėra jokio pateisinimo pasikartojančioms tragedijoms, kai netenkame pareigūno, garbingai atliekančio savo užduotį. Nuotr. iš lrp.lt
Pasak Prezidentės, jokie žodžiai negali numalšinti šeimos skausmo, ir nėra jokio pateisinimo pasikartojančioms tragedijoms, kai netenkame pareigūno, garbingai atliekančio savo užduotį. Nuotr. iš lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vardu perduotas vainikas ir užuojauta dėl tragiškai žuvusio Telšių apskrities policijos pareigūno Liudo Šimkaus.

Pasak Prezidentės, jokie žodžiai negali numalšinti šeimos skausmo, ir nėra jokio pateisinimo pasikartojančioms tragedijoms, kai netenkame pareigūno, garbingai atliekančio savo užduotį.

Šalies vadovė reiškia užuojautą visiems žuvusiojo artimiesiems, draugams ir policijos bendruomenei.

Nužudytas pareigūnas

Nužudytas pareigūnas Liudas Šimkus. PD nuotr.Vakar 17.38 val. gautas pranešimas, kad Telšių r. Tryškių miestelyje sūnus smurtauja prieš motiną. Policijos pareigūnams nuvykus į įvykio vietą, įtariamasis pasipriešino policijos pareigūnui. Grumtynių metu įtariamasis (gimęs 1990 m.) peiliu į kaklą mirtinai sužalojo Telšių apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro vyriausiąjį patrulį Liudą Šimkų (gimusį 1980 m.). Kartu su juo buvusi pareigūnė nesužalota. 

Įtariamasis sulaikytas netoliese įvykio vietos, jis nesužalotas, sulaikytas ir uždarytas į Telšių apskr. VPK areštinę. Įtariamajam nustatytas 0,21 prom. girtumas, jis anksčiau teistas.

Pareigūno Liudo Šimkaus stažas – 15 metų. Su žmona augina du mažamečius vaikus. Kartu buvusios pareigūnės (1994 m.) stažas – 2 metai 11 mėnesių.

„Valstybė prarado puikų ir patyrusį pareigūną, šeima neteko mylimo tėvo, kuris gelbėdamas kitų gyvybę, pats paaukojo savąją. Policijos bendruomenei tai didelis smūgis, esame pasirengę visomis išgalėmis pagelbėti žuvusiojo pareigūno Liudo šeimai“ – sako laikinai policijos generalinio komisaro pareigas einantis Donatas Malaškevičius.

Visa Lietuvos policijos bendruomenė reiškia nuoširdžią užuojautą žuvusio pareigūno artimiesiems.
Tai 33 pareigūnas, žuvęs nuo Nepriklausomybės atkūrimo.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!