- Reklama -
VSAT nuotr.

VSAT nuotr.

Pasienyje su Latvija Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė du vilniečių vairuojamus automobilius, kuriais iš kaimyninės valstybės jie gabeno 12 tūkst. pakelių kontrabandinių rūkalų.

Trečiadienį VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės (PAR) pasieniečiai, vykdydami nelegalios migracijos prevenciją ir kontrolę, ties Pasvalio rajono Škilinpamūšio kaimu pasirinktinai pagal rizikos faktorius tikrino vykstančias transporto priemones – ieškota nelegalių migrantų.

Prie pat sienos su Latvija patruliavusiems PAR Zoknių užkardos ir Nelegalios migracijos prevencijos ir kontrolės skyriaus Šiaulių poskyrio pareigūnams įtarimų sukėlė vienas paskui kitą iš Latvijos atvykstantys du automobiliai.

VSAT pareigūnai patikrinimui sustabdė šias transporto priemones. „Audi A6“ vairavo 32 metų vilnietis, o „Ford Focus“ – 45-erių taip pat sostinės gyventojas.

Tikrindami jų dokumentus pasieniečiai pamatė ant mašinų galinių sėdynių sukrautus rūkalus. Cigaretės taip pat slėptos kelioniniame krepšyje bei bagažinėje.

Iš viso vilniečiai iš Latvijos vežė 12 tūkst. pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis: „Audi A6“ gabenta 7120 pakelių cigarečių „Fest 7“ ir 30 pakelių cigarečių „Fest “, o „Ford Focus“ – 4850 pakelių „Fest 7“. Jų vertė pagal Lietuvoje galiojančią muitinio vertinimo metodiką yra apie 87 tūkst. litų.

Abu vairuotojai ir jų transporto priemonės pristatyti į Zoknių užkardą. Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis PAR pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Sostinės gyventojams gresia baudos arba laisvės atėmimas iki septynerių metų.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!