- Reklama -

Seimo narys A.Nakas paragino sveikatos apsaugos ministrę R.Šalaševičiūtę atsistatydinti. KK nuotr.

Metų pradžioje Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Vilniaus vaiko raidos centre, kuris vienintelis Lietuvoje teikia kompleksinį gydymą vaikams, turintiems raidos ir elgesio sutrikimų. Po apsilankymo šiame centre šalies vadovė liepė jį iškraustyti iš avarinių patalpų iki rugsėjo mėnesio ir informavo, kad to neįgyvendinus iš posto teks trauktis pačiai Sveikatos apsaugos ministrei Rimantei Šalaševičiūtei.

Rugpjūčio 18 d. Sveikatos apsaugos ministrė R. Šalaševičiūtė, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų generalinis direktorius Kęstutis Stropas, Vaikų ligoninės, VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo direktorius Juozas Raistenskis bei Vaikų ligoninės, VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo Vaiko raidos centro vadovė Jovita Petrulytė pasirašė susitarimą „Dėl Vaikų ligoninės, VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo Vaiko raidos centro veiklos perkėlimo“.

Tačiau detaliau susipažinus su minėtu susitarimu paaiškėjo, kad Vaiko raidos centras į Santariškes nei iki rugsėjo 1 dienos, nei iki rugsėjo 30 dienos, nei iki kitų ar dar kitų metų perkeltas nebus.

Susitarimą pasirašiusios šalys Vaiko raidos centrą iš Žvėryno, kuriame jis yra įsikūręs, į Santariškėse planuojamą statyti naują korpusą tik „įsipareigojo siekti“ perkelti iki 2018 metų gruodžio 31 d. – tik po trejų su puse metų. Bet gali būti ir neperkeltas, jei pastangos bus per menkos.

Paaiškėjus šioms aplinkybėms, kreipiausi į ministrę R. Šalaševičiūtę, prašydamas jos daugiau nebelaukti ir atsistatydinti.

„Prašau, atsistatydinkite. Jums nepavyko, bet tai nieko baisaus. Kažkada Jus sužlugdė tikrieji pedofilai ir homoseksualai, tačiau radote jėgų atsitiesti. O dabartinė nesėkmė ir savanoriškas Jūsų atsistatydinimas, nesugebėjus įvykdyti Prezidentės paliepimų, būtų tik nedidelis atsitraukimas prieš naują Jūsų karjeros aukštumų šturmą“, – savo argumentus išdėsčiau laiške ministrei R. Šalaševičiūtei.

Jei ministrė pati neatsistatydintų, pasielgtų nepatriotiškai. Tuomet reikėtų Seime organizuoti interpeliaciją, būtų gaištamas Seimo laikas, o sveikatos apsaugos sistemoje ir toliau vyrautų chaosas ir valstybės papirkinėjimas.

Taip pat keliu klausimą, kodėl valstybei prestižiniame Vilniaus rajone priklausantys pastatai, kuriuose dabar įsikūręs Vaiko raidos centras, nėra remontuojami? Ir kodėl valstybė nori juos kažkam parduoti kuo prastesnės būklės, t. y. kuo pigiau?

Valstybei ir jos piliečiams tai ypač nenaudinga. Tuomet – kam tai naudinga? Kol kas nežinau, kas galėtų atsakyti.

Seimo narys Audrius Nakas

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!