- Reklama -

Advokatas Arūnas Marcinkevičius. KK nuotr.

Žmonės įpratę kreipti didelį dėmesį į Veiksmus, neįvertindami juos paskatinusių Priežasčių, todėl dažniausiai praranda galimybę realiai suvokti Pasekmių reikšmę. Amžinas klausimas: kam tas naudinga (?), dažniausiai lieka be atsakymo, užgožtas įsiplieskusiomis emocijomis. O kaip buvo ir kaip yra realiai?

Kam buvo naudingas “Chevron” “atėjimas” į Lietuvą? Kam yra naudingas “Chevron” “pasitraukimas” iš Lietuvos? Abiejų šių veiksmų vertinimo kriterijų įvairiausiais aspektais (ekonominiu, gamtosauginiu, energetiniu, politiniu ir etc.) yra pakankamai daug, o kurie iš jų buvo ir lieka esminiais, lemiamais? Gal dar dabar vertėtų ne šiaip sau atsižvelgti, o itin atsakingai įvertinti ir suvokti kiekvieną jų individualiai bei jų visumos reikšmę Valstybės ir Žmonių ateičiai?

Atvirai kalbant, elgiamės keistokai: verkšlename dėl energetinės priklausomybės ir tuo pačiu įnirtingai purtomės energetinio savarankiškumo. Žodžiu, savo nesugebėjimu apsispręsti dėl Tikslo, juokiname pasaulį emocingais pareiškimais ir protestais.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!