- Reklama -

Jolanta Blažytė

Mūsų užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis vėl turi krūvą reikalų.

Dabar jis išvarė į Gruziją daryti tvarkos. Mat, anot Gabrieliaus, Gruzija pasuko ne ta kryptimi, kokios norėtų pats Gabrielius.

O reikalas tas, kad Gruzijos parlamentas balsų dauguma (84 už ir 30 prieš) palaikė „užsienio įtakos“ įstatymą.

Įstatymo esmė tokia: visos nevyriausybinės organizacijos ir žiniasklaidos priemonės, gaunančios daugiau nei 20 proc. finansavimą iš užsienio valstybių, turės tai viešai deklaruoti ir užsiregistruoti, kaip „organizacija, veikianti pagal užsienio valstybės interesus“.

Atrodo, kas čia tokio. Nu, tiesiog viešai prisipažįsti, kad „gaunu čia biškį babkių iš kokio nors Amerikos filantropo dėdės Džordžo ar net iš pačio Kremliaus“ ir tiek. Labai smagu būtų, kad tok įstatymas pasirodytų ir Lietuvoje, bent jau žinotume, kas čia pas mus konkrečiai kokią „tiesą“ prastūminėja. Bet gi nepasirodys, mat, anot Gabrieliaus ir visų „filantropinių“ chebros, toks įstatymas tiesiog išveda Gruziją iš „Europinio kelio“. O jau Lietuvą kaip išvestų, tai net žodžiais sunku nusakyti.

Suprantu, kad „Europinis kelias“ kartais būna ne kas kita, o melavimas pagal kokio nors filantropo užrašytas natas.

Taigi, gerb. Gabrieliau, darykite tvarką toje Gruzijoje, būtinai darykite. Ir jei Gruzijos parlamentarai jums nepaklus, tai bent jau kokį nors Maidaną ten sukelkite. Nes patys Gruzijos žmonės be jūsų pagalbos niekaip nesusipras.

- Reklama -

1 KOMENTARAS

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!