- Reklama -

Jolanta Blažytė

Leidinio „The Washington Times“ žurnalistas siūlo iš arčiau pažvelgti į „liberaliąsias“ arba „leftistines“ vertybes, kurias Amerikoje, o tuo pačiu ir visame Vakarų pasaulyje prastūminėja Lietuvos valdžios numylėtoji JAV Demokratų partija. Cituoju (vertimas į lietuvių k.):

„Mūsų vaikų tvirkinimas – viena mėgstamiausių kairiųjų taktikų.

„Prabudusieji” nori, kad mes kentėtume versdami mūsų vaikus valgyti vabzdžius… „Prabudusiųjų” armija yra sadistai bei tikrieji civilizacijos priešai – ir taškas.

Iš pradžių maniau, kad jie paprasčiausiai nemato kitų kančių arba tiesiog laiko tai būtina priemone aukštesniam tikslui pasiekti.

Iš tiesų situacija yra dar blogesnė – jie mano, kad mes nusipelnėme kentėti, ir yra pasiryžę pasirūpinti, kad taip ir būtų – „mes” – vidurinioji klasė, ypač tie, kurie esame baltaodžiai, vyrai ir heteroseksualai.

Jutos Nebo vidurinės mokyklos mokinių buvo paprašyta valgyti vabzdžius kaip klasės užduotį. Mokytojas paaiškino, kad tai yra puikus baltymų šaltinis ir mums reikia nustoti auginti karves, kurios dėl klimato kaitos žudo planetą. Vienas iš tėvų pranešė apie tai. Jis teigė, kad jo dukra indoktrinuojama į „tamsiąją klimato kaitos religiją”.

Jei mokytoja namuose valgys kraupius vėžiagyvius, patikėsiu, kad ji yra nuoširdi. Labiau tikėtina, kad jai, kaip pažangiai mąstančiai, kelia pasibjaurėjimą vidutinio amerikiečio mitybos įpročiai: Big Makai, alus, barbekiu ir bulvės, apteptos sviestu ir grietine. Šį pasibjaurėjimą ji išreiškia troškimu matyti mus besimaitinančius vabalais.

Viduramžių vienuoliai ir XVII a. kalvinistai tikėjo, kad kančia naudinga sielai. „Prabudusieji” tiki, kad nusipelnėme kentėti už seksizmo, materializmo, ekologinio genocido ir baltųjų viršenybės nuodėmes.

Kalifornijoje vidutinė benzino kaina siekia beveik 5 dolerius už galoną, ir gubernatoriui Gavinui Newsomui tai patinka. Jis džiaugtųsi, jei ji pasiektų 10 dolerių už galoną.

Tie, kurie šaukia „mirtis iškastiniam kurui”, yra pasipiktinę mūsų tariamu Žemės prievartavimu ir nori, kad už tai būtume nubausti. Jie nekantriai laukia dienos, kai žiemą drebėsime savo namuose, termostatą nustatę ties 18C, į darbą eisime pėsčiomis arba važiuosime dviračiu, nes degalų kaina mums neįkandama, ir ištisus metus smirdėsime, nes prausimės duše tik kartą per dvi ar tris savaites.

Jiems patinka matyti, kaip mūsų miestų gatvės virsta benamių stovyklavietėmis, nusėtomis šiukšlėmis ir panaudotomis adatomis, kurios yra ligų ir parazitų veisykla. Jie mano, kad esame atsakingi už benamystę ir nusipelnėme, kad mus joje murkdytų.

Nusikalstamumo sprogimas neapsiriboja neapykanta policijai ir užuojauta nusikaltėliams. Liberalūs prokurorai ir progresyvūs merai mano, kad nusikalstamumą skatina skurdas ir rasizmas ir kad dėl to kalta baltoji vidurinioji klasė. Taigi, jei mūsų miestai tapo panašūs į Kijevą rusų bombardavimo įkarštyje, tai pelnyta bausmė už mūsų abejingumą socialinėms patologijoms.

Pasitelkusi translytiškumą, Demokratų partija rado būdą, kaip nutolinti šeimos narius vienus nuo kitų. Prezidentas įstatymus, draudžiančius nepilnamečių translytį žalojimą, pavadino „artimais nuodėmei”. Mūsų vaikų tvirkinimas yra viena mėgstamiausių kairiųjų taktikų. Verda aistros dėl atvirų lytinio švietimo kursų, skatinančių paauglių eksperimentavimą, ir tokių spektaklių kaip „drag queen istorijos valanda”.

Ar gali būti geresnis būdas nubausti šeimas už jų heteroseksualius prietarus nei paversti jų sūnus dukromis, o dukras – sūnumis? Bus taip smagu stebėti, kaip jie bendraus per Kalėdas, Padėkos dieną ir kitas šeimos šventes. Be to, tai mažina gimstamumą.

Dviejų krypčių „prabudusiųjų” puolimas prieš Amerikos visuomenės ramsčius apima ne tik šeimas, bet ir tikėjimą.

Šiandien valstybinėje mokykloje galima sakyti bet ką (įskaitant vaizdingus keisčiausių lytinių aktų aprašymus), išskyrus maldą. Nesvarbu, koks tai simbolinis veiksmas. Prireikė Aukščiausiojo Teismo sprendimo, kad vidurinės mokyklos futbolo treneris, atleistas iš darbo už tai, kad po rungtynių tyliai meldėsi aikštėje, būtų grąžintas į darbą.

Kairiųjų sadizmas yra įsišaknijęs. Nuo teroro viešpatavimo iki kultūrinės revoliucijos ir net žudymo – visada buvo siekiama sukelti kuo didesnį skausmą žmonijai. Jos pasekėjai yra didžiausi mizantropai.

Buvusi pirmoji ponia Hillary Clinton mus pavadino „pilnu krepšeliu nuskriaustųjų” (angl. basketful of deplorables). Prezidentas Barackas Obama sakė, kad mažų miestelių amerikiečiai „karštai laikosi įsikibę ginklų, religijos, antipatijos žmonėms, kurie nėra tokie kaip jie, arba antiimigracinių nuotaikų”. Prezidentas J. Bidenas sakė, kad MAGA respublikonai yra demokratijos priešai, nes atsisako pripažinti falsifikuotus rinkimų rezultatus.

Ką daryti su tokiais į smurtą linkusiais fanatikais, maištininkais ir neapykantos kurstytojais? Šviesti juos? Neįmanoma! Ne, jūs turite skriausti juos už tai, kad jie yra nevykėliai, verčiant jų vaikus valgyti vabzdžius.”

P.S. Perskaičiau ir galvoju: nereikia nė karo…

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!