- Reklama -

P.Gražulis sviedė V.Mazuroniui: "Matau, jog pamiršote, kad aplinkos ministru tapote tik partijos dėka. O vėliau po „tvarkiečių“ ereliu nuskridote iki paties Europos Parlamento." KK nuotr.

Valentinai, ar Jūs prisimenate tuos laikus, kai 3 kartus bandėte patekti savo jėgomis į Seimą vienmandatėse apygardose? Žmonės tris kartus užtrenkė duris: visą laiką slėpėtės pirma vieta partiniame sąraše į Seimą. Ar klausėte savęs, kodėl žmonės nerinkdavo Jūsų? Matau, jog pamiršote, kad aplinkos ministru tapote tik partijos dėka. O vėliau po „tvarkiečių“ ereliu nuskridote iki paties Europos Parlamento.

Ar prisimenate tuos laikus, kai Jūsų sūnus A. Mazuronis net du kartus bandė patekti į Seimą savo jėgomis? Tačiau jaunasis „politinis nulis“ A. Mazuronis tik po „tvarkiečių“ ereliu sugebėjo pasiekti Seimą, slėpdamasis po partiniu sąrašu ir gavo vienas atsakingiausių pareigų Seime (Seimo delegacijos NATO Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininko poziciją).

Žvelgiant į Jūsų veiksmus paaiškinimo nėra, kada partija puolama svetimų ir savų. Tik matosi, jog Jūs patys užgavote savo pačių nesveikas ambicijas. Susitaikykite patys su savimi.

Jei vertinate save tokiomis reikšmingomis politinėmis figūromis, kurias pasiekėte Jūs patys – dėkite Seimo ir Europos Parlamento nario mandatus, kuriuos Jūs gavote tik partijos dėka ir bandykite laimę patys savo jėgomis!

Valentinai, nuoširdžiai dėkoju Jums už pasitikėjimą ir siūlymą eiti man frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ seniūno pareigas, o Jums palinkėsiu dirbti į ateitį.

Petras Gražulis

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!