Margarita Drobiazko: "Atėmus iš manęs ir Povilo už tai gautus apdovanojimus ir net pasą, niekas neištrins mūsų nuopelnų iš Lietuvos istorijos ir neišplėš meilės iš žiūrovų širdžių"
- Reklama -

Jolanta Blažytė

LR pilietybė iš Margaritos atimta. Minia tam kartui nurimo ir praėjusią naktį užknarkė, sapnuodama rožinius sapnus, glostančius savimeilę.

Tuo tarpu tie piliečiai, kurie pasaulio suvokimui naudoja šiek tiek daugiau, nei dvi neuronų jungtis iš 150 trilijonų galimų, liko šokiruoti: kas čia per velniava toje Lietuvoje vyksta? LR Prezidentas aukščiausiąjį šalies įstatymą – Konstituciją – pastatė į žemesnę poziciją, nei minios isterija? Kaip taip gali būti? Negi grįžo Stalino „troikos“ laikai?

Tai kas Lietuvos piliečių laukia toliau? Ko minia pareikalaus sekantį kartą?

Anokia čia paslaptis, kad minios logika yra panaši į dešrelių gamybos liniją: pro vieną galą įeina faršas, pro kitą išeina paruošta dešrelė. Taip ir su minios logika: pro vieną neuroną įeina iš TV dėžės ištransliuota mintis, pro kitą – išeina gatavai paruošta išvada. Ir jokių tarpinių sustojimų papildomiems pamąstymams. Pavyzdžiui: „Margarita Drobiazko kalta dėl Ukrainoje žūstančių vaikų“. Taškas. Minia kitokios informacijos priimti tiesiog nesugeba. Ir nieko čia nepakeisi.

Tai kokių dar loginių „dešrelių“ mums prigamins minia, kurios isterijų patenkinimui bus susidorojama su LR piliečiais?

Galbūt kitą kartą pilietybę atimsime iš piliečio Jono, nes minia susigalvos, jog „nesiskiepijantis Jonas kaltas dėl to, kad šalia esančioje kaimo tipo gyvenvietėje sumažėjo kiaulių reprodukciniai rodikliai“?

Galbūt kitą kartą pilietybę atimsime iš piliečio Petro, nes minia susigalvos, kad „Petro karvė per daug pribezdėjo, todėl kaimyniniame mietelyje susidarė tektoninis lūžis, dėl kurio įvyko žemės drebėjimas“?

Apie tai, kaip minia lengvai pasigauna pačias absurdiškiausias idėjas, daug kalba psichologas Mattias Desmet savo „Mass Formation“ paskaitose. Kodėl? Ogi todėl, kad minios sąmonė yra apribota jei ne instinktais, tai geriausiu atveju reaktyviniu protu: paspaudei kokį nors jos emocinį mygtuką ir minia jau, žiūrėk, ir varo viena ir kažkam labai naudinga kryptimi.

O jei dar prisiminsime filosofą F. Nyčę, kuris „išorinę“ moralę vadino vergų filosofija. Būtent išorine, t.y. nežinia kieno primesta, morale naudojasi minia, neturinti savo vidinės moralės, į kurią galėtų atsiremti.

Deja, mūsų Prezidentas šį kartą pasidavė minios spaudimui…. Ir ne tik pasidavė, bet ir su vėzdu trenkė per pakinklius ištikimiausiems bei stabiliausiems savo gerbėjams. Tiesa, minia kurį laiką – gal savaitę, gal dvi- Prezidentą pašlovins, tačiau greitai ateis laikas, kai abu minios neuronai vėl prisijungs prie TV dėžės ir ten vėl atras kokią nors kitą idėją ar „moralę“. Ir nebūtinai palankią Prezidentui.

Ir čia dar ne viskas. Štai buvęs Konstitucinio teismo pirmininkas, o kartu ir ištikimiausias „teisingiausios pasaulyje“ partijos ginklanešys bei ruporas D. Žalimas šį kartą mūsų Prezidentą prilygino Lukašenkai… Iš tiesų, sunku nepritarti. Juolab kad Margarita turi didžiulius šansus laimėti bylą EŽTT.

Iš kur tokie „teisingiausios partijos“ ir jos ruporų viražai?

Čia vėl rezgu naują sąmokslo teorijos algoritmą:

1. „Teisingiausios partijos“ ruporai sukursto minios isteriją tema „Dėl Margaritos Drobiazko žūsta Ukrainos vaikai“.

2. Prezidentas pasiduoda minios spaudimui ir priima antikonstitucinį sprendimą.

3. „Teisingiausios“ partijos ruporai drebina žemę po Prezidento kojomis dėl antikonstitucinio sprendimo ir dar labiau ištaško Prezidento elektoratą. Kaip ne kaip, „teisingiausios“ partijos atstovai LR prezidento poste mato kitą, kur kas paklusnesnį pilietį.

Atrodo, kad KGB šmėkla, įnešinėdama vis naują ir naują chaosą, vis dar neapleidžia Lietuvos. Kas ten sakė, kad „buvusių KGB-istų nebūna“?

Tuo tarpu Putinas tyliai rūko kamputyje, o iš kiekvieno Rusijos lygintuvo šiuo metu transliuojamas naratyvas: „Lietuva susidoroja su kitaminčiais“.

Valio. Ir ką mes čia tuo laimėjome??? Ai, tiesa, „teisingumas“ triumfuoja…. kaip aš čia taip pamiršau….

Nulinčiavę Lietuvos vardą garsinusią ir apsiginti negalinčią moterį užsidėsime sau didžiulį „moralės“ pliusą. Na, bet kai su kitais pliusais sunkoka, tai bus gerai ir šis…Kažkaip panašiai galvoja ir darbo nemylintys piliečiai: kam pirkti naujas kojines, jei visai neblogų galima surasti sąvartyne?

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!