- Reklama -

Vienas iš dažnai matomų propagandos skleidėjų. KK nuotr.

Prieš porą metų “Discovery” televizija rodė filmą apie geriausiai prisitaikiusių parazitų dešimtuką. Pirmoje vietoje – toksoplazma – grėsmingiausia. Šio mikroskopiškai mažo parazito šeimininkas platintojas – katės. Toksoplazmai vystytis reikalingas tarpinis gyvūnas – žiurkės. Pakliuvusi į žiurkės organizmą, toksoplazma išskiria medžiagas, kurios pakeičia žiurkės smegenų veiklą taip, kad katės šlapimas gyvūnėliui tampa malonumo dirgikliu. Taip toksoplazma tampa žiurkės smegenų ir kūno šeimininke. Gyvūnėlis pradeda ieškoti katės šlapimo, žinoma pakliūva katei į pilvą ir pražūva, užtat toksoplazma grįžta pas šeimininką – katę, taip užbaigia savo vystymosi procesą. Prasideda naujas ciklas.

Panašiai veikia ir žydrojo maro virusas. Tai mutavęs rudojo ir raudonojo maro hibridas. Rudojo maro virusu buvo apkrėsta nacistinės Vokietijos, Italijos visuomenė. Raudonojo – TSRS, Kinijos, Kampučijos teritorijų žmonės. Abu šie virusai veikė panašiai: sunaikina savisaugos instinktą, smegenų centrus, atsakingus už dorovę, moralę, įperša aukoms naują vertybių sistemą, kurios tikslas platinti virusą. Naudojamos bet kokios priemonės. Visi neapkrėstieji ligoniams sukelia neapykantą. Infekuotieji naikina viską, kas kelia grėsmę viruso plėtrai. Galiausiai jie susinaikina, arba visai nusilpsta, o virusas laukia palankių sąlygų.

Žydrasis maras

Ligonis darosi irzlus, nepakantus kitokiai nuomonei. Jį erzina tautinė simbolika, traukia žydra spalva. Jam atrodo, kad visi kitaip mąstantys – priešai. Laisvą mintį, neapkrėstą žydruoju maru, jis neigia, atmeta ir šmeižia. Kadangi virusas paveikia aukos smegenis, ligoniui maro platinimas tampa gyvenimo tikslu. Kas tą tikslą pasiekti trukdo – šeimos sampratą ir jos instituciją, tautinį identitetą, savą valstybę – negailestingai naikina.

Sunaikinęs savuosius, jis griebiasi kaimynų.

Kaip liga plinta? – Per masinės informacijos priemones.

Gydymas ir ligos profilaktika

Nepagydoma. Jokie sveiko proto argumentai ligonio neveikia. Pradėjus su ligoniu diskutuoti, prarandami didžiuliai pozityvios energijos kiekiai. Kad to išvengtume svarbu laiku ligą atpažinti. Parodykime tautinę trispalvę vėliavą. Jei žmogus sutrinka – galima atsargiai prasitarti, kad Jūs nepritariate tautinės simbolikos keitimui į žydrą. Dažniausiai to pakanka, kad ligonis įnirštų ir pradėtų Jus plūsti, baksnoti į veidą žydra neužmirštuole, gąsdinti karinėmis NATO bazėmis ir branduolinėmis raketomis.

Tokiu atveju nerekomenduojama ginčytis. Reikia spinduliuoti meile, atjauta ir kantrybe. Galite užduoti papildomų klausimų. Kas svarbiau – būt lietuviu ar europiečiu? Jei atsakymas – europiečiu – daugiau neklausinėti. Ar patinka, kad valstybinis paštas jau vadinamas „pay post“. Jeigu atsakymas teigiamas – daugiau neklausinėti. Paklauskite nuomonės apie Estrelos rezoliuciją, juvenalinę justiciją. Atsakymai, neigiantys šimtmečiais suformuotą požiūrį į tradicinę šeimą ir santuoką – gali būti žydrojo maro požymis. Svarbus klausimas – ar žodį Tauta rašyti iš didžiosios, ar iš mažosios raidės. Jei didžioji raidė sukelia įniršį – daugiau neklausinėti. Koks požiūris į referendumą dėl žemės pardavimo? Neigiamas – žydrojo maro ligos simptomas. Ar rusai puola, kai jie tuo metu namuose arbatėlę iš lėkštučių taikiai siurbčioja? Jei atsakymas “taip” – neabejotinas užkrato žydruoju maru požymis.

Atsakymai padeda išsiaiškinti ligos eigą, tai yra ūmi ar lėtinė, įgimta ar įgyta.

Kreipkite dėmesį į individo mąstymo ir poelgių nuoseklumą. Pajutęs grėsmę viruso saugumui ligonis pradeda išradingai meluoti. Nors liga nepagydoma, bet susidarius nepalankioms aplinkybėms, virusas prisitaiko ir mutuoja, priderindamas naujai aplinkai ligonio mintis. Atsiranda iliuzija, kad ligonis pasveiko. Taip atsitiko su raudonojo maro virusu. Žuvus šio viruso sukurtai terpei, jis mutavo į žydrąjį. Todėl ligoniai, puikiai tarnavę raudonojo viruso sukurtai sistemai, taip pat uoliai tarnauja žydrajai. Tyrimais įrodyta, kad infekuoti žydruoju virusu ligoniai puikiai gali tarnauti bet kokiai valdžiai.

Atpažinus žydrojo maro virusą, nereikia pasiduoti nerimui ar baimei. Vienas iš svarbiausių veiksnių, užkertančių kelią jo plitimui – sveikųjų visuomenės narių konsolidacija, vienas kito palaikymas.

Profilaktinės priemonės

Tautinės simbolikos naudojimas, tautinių dainų dainavimas, valstybinio suvereniteto stiprinimas. Svarbu užsiimti veikla, vienijančia ir mobilizuojančia sveikus visuomenės narius bendram tikslui.

Virusas plinta per masinės informacijos priemones, laikraščius ir televizoriaus ekranus. Žydrojo maro skleidžiama propaganda nuodija gyventojų smegenis, todėl ilgainiui jie praranda atsparumą viruso infekcijai. Tyrėjai įrodė, kad reikalinga laisva, radikali mintis, kuri žydrojo maro virusą veikia pražūtingai, sterilizuoja aplinką.

Tik veikdami kartu galime įveikti šį užkratą. Išlikdami vieningi, susitelkę – siūlykime sveikus kandidatus į valdžią. Tik taip galime išlikti savimi ir atsispirti virusui.

Tai ir yra pražūtingo žydrojo maro priešnuodis.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!