- Reklama -

Ar Lietuvoje bus uždrausti ir garsaus JAV režisieriaus Oliverio Stone filmai? Nuotr. iš "Facebook"

Pasirodo, kad JAV valdžios ir pagrindinės JAV žiniasklaidos skleidžiama propaganda dėl rytų Ukrainoje numušto Malaizijos lėktuvo nebetiki net garsiausi šalies režisieriai.

„Kas numušė Malaizijos lėktuvą?“ – taip savo paskyroje socialiniame tinklapyje klausia garsus JAV režisierius Oliveris Stone ir amerikiečiams siūlo domėtis ne tik tuo, ką rašo propagandinė ketvirtoji valdžia, bet ir ką rašo du, anot režisieriaus, sąžiningiausi JAV žurnalistinių tyrimų profesionalai žurnalistai – Robert Parry ir Pepe Escobar.

„Tai būtų per daug gerai, kad būtų tiesa. Po didžiulės Amerikos žiniasklaidos atakos susipažinkite ir su patraukliais žurnalistiniais tyrimais dviejų sąžiningiausių žurnalistų, kurie nagrinėja šį klausimą kur kas giliau, negu tai daro mūsų propaganduojanti ketvirtoji valdžia. Tai be galo pavojinga situacija, susidariusi dėl JAV valdžios politikos“, – socialiniame tinklapyje „Facebook“ paskelbė JAV režisierius Oliveris Stone.

Režisierius taip pat išreiškė viltį, kad rugpjūtis bus ramus, ir JAV neišprovokuos karo Ukrainoje. Jis pastebi, kad rugpjūtį kaip tik sukanka 100 metų, kai 1914 metais prasidėjos I-asis pasaulinis karas.

„Prisiminkime tą siaubingą skerdynių pradžią mažojoje Serbijoje. Prisimenu savo senelį prancūzą, kuris tarnavo pėstininku. Tada aš buvau mažas. Visą savo gyvenimą jis kentėjo dėl randų po dujų atakos apkasuose“, – apie savo artimųjų patirtį ir karo baisumus rašo garsus amerikiečių režisierius.

Oliveris Stone kritikuoja JAV dėl jos politikos – suvienyti visą Europą po JAV vėliava, o jeigu kas nesutiks, su ta šalimi pradėti pasaulinį karą.

„Mūsų viltis yra suvienyti Europą po JAV vėliava, ir mes pasirengę dėl to pradėti pasaulinį karą su šalimi, kuri, dėl jos pačios geopolitinių priežasčių, nenusileis“, – rašo Oliveris Stone.

„Baikime savo žiniasklaidoje dėl visko kaltinti Putiną ir nurodykime kaltę ten, kur ji tikrai yra – tai JAV provokacijose Rytų Europoje nuo 1990-ųjų ir neteisėto perversmo palaikymas vasarį Ukrainoje. Pasimelskime už taikų rugpjūtį“, – savo paskyroje socialiniame tinklapyje „Facebook“ paskelbė garsus JAV režisierius Oliveris Stone.

Ką rekomenduoja skaityti O.Stone

Pepe Escobaro savo straipsnyje „Tai buvo V.Putino raketa!“ sarkastiškai išjuokia JAV požiūrį į Malaizijos lėktuvo numušimo tyrimą.

„Ir štai galutinis karo verdiktas: dabartinė Malaizijos Avialinijų tragedija – antra per keturis mėnesius – yra „terorizmas“, įvykdytas „prorusiškų separatistų“, kuriuos apginklavo Rusija, ir Vladimiras Putinas yra pagrindinis kaltininkas. Istorijos pabaiga. Visi, kurie manote kitaip, užsičiaupkite.

Kodėl? Nes CŽV taip pasakė. Nes Hillary „Mes atėjome, mes pamatėme, jis numirė“ Clinton taip pasakė.

Nes anglo-amerikiečių korporacijų žiniasklaida – nuo CNN iki Fox (kuri bandė nupirkti Time Warner, kurį valdo CNN) taip pasakė. Nes JAV prezidentas tai pasakė. Ir svarbiausia, kad Kijevas tai garsiai pasakė  pirmiausiai“, – demokratijos citadelės JAV teisingumo standartus pašiepia amerikiečių žurnalistas Pepe Escobaro.

Su žurnalisto Roberto Parry straipsniais apie Malaizijos lėktuvo numušimą galite susipažinti žemiau.

Susiję straipsniai:

Ką JAV žvalgybiniai palydovai pamatė Ukrainoje?

JAV žvalgyba pasiklydo tarp versijų: raketą į Malaizijos lėktuvą paleido ne sukilėliai, o Ukrainos armijos „dezertyrai“?

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!