- Reklama -

JAV ambasada Lietuvoje. KK nuotr.

Š. m. balandžio 11 d. Amerikos prekybos rūmų valdybos pirmininkas Tadas Vizgirda įteikė 20,000 Lt paramą JAV ambasadorei Lietuvoje Deborah McCarthy. Ši parama bus  skirta JAV ambasados vyresniųjų klasių moksleivių mainų programai ExCEL (Kultūros,švietimo ir lyderystės mainai).

„Džiaugiamės galėdami Amerikos prekybos rūmus laikyti savo partneriais ir šios svarbios programos rėmėjais. Ši programa pritraukia geriausius ir gabiausius  moksleivius, kurie savo patirtį JAV galės panaudoti Lietuvos visuomenės labui ir tuo pačiu stiprins santykius tarp mūsų valstybių“ – sakė Ambasadorė McCarthy į visuotinįnarių susirinkimą suvažiavusiems Amerikos prekybos rūmų nariams.

ExCEL programa skirta dešimtokams, kurie vienerius metus gyvena ir mokosi JAV. Per pirmuosius dvejus programos egzistavimo metus joje dalyvavo iš viso 10 mokinių ir  dar tiek pat yra išvykę šiemet. Į Lietuvą jie sugrįš birželio mėn. Ši programa grįsta viešojo ir privataus sektorių partneryste ir yra bendrai remiama JAV valstybės departamento, verslo atstovų, fondų ir paskirų asmenų.

Ambasadorė McCarthy pridūrė, jog “šie mokiniai gerai suvokia, kad be verslininkų paramos jie nebūtų turėję tokios galimybės.”

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!