- Reklama -

Susitikime su Prezidente dalyvavo ir geriausio čempionato puolėjo vardą pelnęs Dainius Zubrus. R.Dačkaus nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvos ledo ritulio nacionaline rinktine, Pasaulio ledo ritulio I diviziono B grupės čempionate iškovojusia bronzos medalius. Susitikime dalyvavo geriausio čempionato puolėjo vardą pelnęs Dainius Zubrus, geriausiu čempionato Lietuvos žaidėju išrinktas vartininkas Mantas Armalis ir kiti komandos nariai.

„Nuoširdžiai sveikinu iškovojus bronzos medalius ir pradžiuginus visus ledo ritulio gerbėjus. Jūsų pergalė – tai visos Lietuvos pergalė . Ji dar kartą liudija, kad būdami vieningi, susitelkę kaip kumštis galime įveikti stipriausius varžovus ir laimėti sunkiausias kovas. Tai puiki dovana Lietuvai. Mums visiems parodėte uždegantį pavyzdį ir įrodėte, kad tikrasis kelias į sėkmę – ryžtas, valia ir meilė Tėvynei”, – sakė Prezidentė.

Šalies vadovė pabrėžė, jog sunkiu darbu ir kantrybe pasiektas triumfas suteiks rinktinės nariams dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, įkvėps ir toliau atsakingai ginti Lietuvos garbę ir garsinti jos vardą visame pasaulyje. Prezidentės teigimu, ši pergalė yra puikus pavyzdys jaunajai sporto kartai.

Pasak Prezidentės, mūsų ledo ritulininkų susitelkimas ir atsidavimas suteikia viltį, kad Lietuvos ledo rinktinės laukia dar ne vienas laimėjimas.

Valstybės vadovė padėkojo vyriausiajam Lietuvos rinktinės treneriui Berndui Haakei ir visiems, prisidėjusiems prie pergalės. Prezidentės teigimu, jų pasiaukojimas, ne vienerių metų darbas, tikėjimas žaidėjų jėgomis atvedė Lietuvos rinktinę į sėkmę.

Prezidentė palinkėjo visiems komandos nariams stiprybės, naujų jėgų ir laimėjimų bei pabrėžė, jog juos palaiko visa Lietuva.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!