Prezidentė susitiko su kardinolu Audriu J.Bačkiu ir naujuoju Vilniaus arkivyskupu metropolitu nominatu G.Grušu

17
22
- Reklama -

Šalies vadovė padėkojo 20 metų Vilniaus arkivyskupo pareigas ėjusiam kardinolui Audriui Juozui Bačkiui už tarnystę bei žmonių tikėjimo ir vilties palaikymą. Nuotr. Dž.G.Barysaitės/lrp.lt
Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniaus arkivyskupijos kurijoje susitiko su kardinolu Audriu Juozu Bačkiu ir naujuoju Vilniaus arkivyskupu metropolitu nominatu Gintaru Grušu. Nujotr. Dž.G.Barysaitės/lrp.lt
Nuotr. Dž.G.Barysaitės/lrp.lt
Nuotr. Dž.G.Barysaitės/lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniaus arkivyskupijos kurijoje susitiko su kardinolu Audriu Juozu Bačkiu ir naujuoju Vilniaus arkivyskupu metropolitu nominatu Gintaru Grušu.

Šalies vadovė padėkojo 20 metų Vilniaus arkivyskupo pareigas ėjusiam kardinolui Audriui Juozui Bačkiui už tarnystę bei žmonių tikėjimo ir vilties palaikymą. Naujajam arkivyskupui Gintarui Grušui valstybės vadovė palinkėjo toliau telkti žmones.

Prezidentės teigimu, Bažnyčios indėlis labai svarbus telkiant bendruomenes ir padedant likimo išbandymus patyrusiems žmonėms. Pažeidžiamiausiam visuomenės sluoksniui Bažnyčia yra didelė parama, todėl ji kartu su valstybe gali svariai prisidėti prie geresnės Lietuvos kūrimo.

Susitikime Prezidentė pabrėžė, kad Bažnyčios vaidmuo svarbus ir stiprinant tarpusavio pasitikėjimą bei pasitikėjimą mūsų valstybe. Pasak šalies vadovės, dirbdamos išvien, Bažnyčia ir valstybė gali daug nuveikti Lietuvos žmonių labui.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą